Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Fm 65r


stratocaster

Recommended Posts

значи планирам да си купя такъв амп. ето и линк: http://www.fender.com/products/show.php?partno=2316000 нещо не ми се нрави да свира с процесори. просто ми е в тежест да мъкна кабели, чанти, и много други неща. и реших да мина на нещо по просто. свирил съм на това чудо, звука му е приличен, и то доста. цената му е що годе приемлива, но искам да чуя и Вашето мнение по въпроса, ако някой евентуално има наблюдения :godbless:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз лично не съм особено голям фен на Фендер, за това ако искаш виж Тоя Звяр

 

Според мен тва направо сравнява фендера със земята :cheers::P

 

Лично мое мнение, никой не ангажирам :guitar: :guitar:

 

П.С Виж и останалите от серията! Заслужава си ;) А не е зле и да кажеш към какъв звук се стремиш...

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя "звяр" в момента го отварям с 38 БАЙТА в секунда, така че хахахахаха няма значение.

А иначе кой е казал, че с процесор е по-сложно отколкото с Амп???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами пич, на мене ми трябва един хубав дистр. и една чиста. в момента с процесора свира само с една бленда така че доста ще си опростя живота ако зема едно голямо кубе. няма да мъкна кабели, 4анти, процесори, отделно кубе естествено......а това лаин 6 ако ми кажеш къде да го намеря в българия ще съм много благодарен :P :guitar: :cheers: :guitar: :guitar: ;);) :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих ти предложил да си вземеш Маршалче или Mesa Boogie, ама... :)

Ми според мене тия усилвателчета са много добри. Аз съм си слушал китарата на по-малко фендерско - 15W и биеше 'колегите' му от Peavey (вкъщи съм сега). Според мене т'ва усилвателче е много добро и те подкрепям в избора ти (освен ако не си вземеш Mesa Boogie разбира се :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenixbg, трябва ми нещо докъм 700 лв. нали разбираш :) но мъни но фъни :) другия вариант е беринджър v-ampire - кубето с вградения вамп. но както казва уважаемият колага Налбантов 'стига с тия нули и единици' :):):):bravo::):) единственото лошо нещо е че ще трябва да си купя отделно тунер. ама тва вече не е за умирачка :guitar: :guitar: :guitar:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а това лаин 6 ако ми кажеш къде да го намеря в българия ще съм много благодарен

 

Ми аз лично не виждам проблем ако някой твой познат има MasterCard или Visa да му дадеш кинтите и той да ти го поръча! Ти чу ли демотата на сайта? Много са сносни! :guitar: :guitar:

 

Има начин и с Уестърн Юниън да се плати но аз лично не знам каква е процедурата ако някой знае да ме светне!

 

Аз лично бих ти предложил да си вземеш Маршалче или Mesa Boogie, ама...

 

Дам... Ама добрите Меси и Маршали са доста скъпи, пък човека иска нещо по-скромно!

 

другия вариант е беринджър v-ampire - кубето с вградения вамп. но както казва уважаемият колага Налбантов 'стига с тия нули и единици'

 

Подкрепям Nalbantov отвсякъде! Ако имах кинтите... Analog R|Z :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenixbg, трябва ми нещо докъм 700 лв. нали разбираш :P но мъни но фъни :D другия вариант е беринджър v-ampire - кубето с вградения вамп. но както казва уважаемият колага Налбантов 'стига с тия нули и единици'  :P  :P  :P  :P  :P  :P единственото лошо нещо е че ще трябва да си купя отделно тунер. ама тва вече не е за умирачка  :guitar:  :guitar:  :guitar:

Line 6-овете си имат вграден тунер, но ще трябва да си вземеш и foot-controller ;)

 

spiderII_212lg.jpg

 

+

 

p16145b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за поръчване от интернет не искам и да чувам, щото се плаща мито. един познат се поръчва и му излиза бая солено. а държа да е 1х12 инча. ми не знам.....тва фендерче е 600-650 лв, взависимост от това от де ще се земе. само един фуутсуич с един бутон ще зема за смяна на каналите, един тунер и готово!!!!! :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :D

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за поръчване от интернет не искам и да чувам, щото се плаща мито. един познат се поръчва и му излиза бая солено. а държа да е 1х12 инча. ми не знам.....тва фендерче е 600-650 лв, взависимост от това от де ще се земе. само един фуутсуич с един бутон ще зема за смяна на каналите, един тунер и готово!!!!! :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :D

Разбирам... Той в никакъв случай не е лош, ама за тея пари си заслужава да се поразходиш сериозно из магазините. Все пак е сериозна инвестиция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе добре е да се пробва все пак - ...въпреки разходката - нали всички са с различен чифт уши :rolleyes:

Аз дрънках на некъв Делукс в Райзинг....който въпреки че е два пъти (или 3 пъти по-скъп) от ФМ е значително повече от 2 (или 3) пъти по-добър...така че бих препоръчал изчакване (съответно спестяване на средства) и взимане на нещо по-качествено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе незнам, човече, ма тоя фендер има най-гадния дист, който някога съм чувал... ако го земеш, май ше се наложи да си запазиш и процесорчето. според мен берингер вампир е много по добрият вариант и е на горе долу същата цена.

това си е мое лично мнение обаче.

 

ае успех :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе аз мно'о не разбирам вече, май, ама ФМ-а си е доста добър усилвател за кинтите... вкл. и дистера. (без да се отменям от предходното си мнение, че Делукс е доста по-добре).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе незнам, човече, ма тоя фендер има най-гадния дист, който някога съм чувал... ако го земеш, май ше се наложи да си запазиш и процесорчето. според мен берингер вампир е много по добрият вариант и е на горе долу същата цена.

това си е мое лично мнение обаче.

 

ае успех :rolleyes:

За диста и аз съм съгласен, щото фендер ги правят по-... как да кажа grundge.

Обаче В-ампире пак е с дигитални ефекти, а човека иска аналог :happy: А и процесора му е В-Амп 2 май :ph34r: Що не видиш някое Peavey примерно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.