Jump to content
Българският форум за музиканти

Виртуална Банда


kirilsat

Recommended Posts

За да не скучае emo_tion1, реших да покажа моето виждане, като предложа малко нетрадиционен поглед на неговата хармония.

Без много излишни тонове. Стремях се, да създам мелодия, като оставих място за включване на нови инструменти, втори глас, вокали....

Поне басисти знам че има?! Раздвижете пръстите! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно включване :bravo: . Сега остава едни барабани и бас, а ако се включи и някой вокал или друг инструменталист ще се изкефя напълно

п.п. Може и да се дублира хармонията на припева с лек дистър за повче цвят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря най-сърдечно!!!

Има ляб у парчето... ;)

Ако се съберат още мераклий, може и до форумни записи на бандата да се стигне!?

Ха, дано така да се навият!!!Бирата явно не ги кефи?! :cheers2:

Вече си мисля, да спамвам форума "Търсят се музиканти!"! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен едно добавено басче за групата ... синхрона не е перфектен, понеже свиря през софтуер.

Прослушайте и споделете мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има леки хармонични и ритмически разминавания, но като цяло е добре. Все пак е за кеф всичко. Сега и едни барабани ако изсвири някой... :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като за 20 минути отделени тази сутрин бива...довечера или утре ще го пооправя :)

Редактирано от Ивайло Рашев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мнооого бачкане и време за дрънкане не остана, но днес реших да се накефя с босата на Марти. :virtuoz:

То и без това нямаме нови попълнения до момента... Пробвайте със стилове, които не сте свирили до сега! Аз също не бях се пробвал с боса, но честно да си кажа - достави ми голямо удоволствие!

То това е и целта! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Ето барабани на темата на emo_tion1 от мен.Малко са груби и затова съм ги пуснал в два варианта по-тихо /мр3/ и както са записани в /wav/.

 

http://www.4shared.c...Piano_Tema.html

 

Когато направи цялото парче ще ги направя по-готини...Сега съм се старал толкова колкото и всички до тук. :music:

 

Р.S.За да няма спекулации, предлагам в бъдеще в парчетата да има лек метроном...

Редактирано от Stinger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам в тази виртуална банда да участват и поети, защото разработвам и песни, на които съм им измислил вокална мелодия, но нямам текст.

ТЕКСТОПИСЦИ, имате ли желание да участвате? Но дано видите тази тема.

 

Мятай ги мелодиите насам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето барабани на темата на emo_tion1 от мен.Малко са груби и затова съм ги пуснал в два варианта по-тихо /мр3/ и както са записани в /wav/.

 

http://www.4shared.c...Piano_Tema.html

 

Когато направи цялото парче ще ги направя по-готини...Сега съм се старал толкова колкото и всички до тук. :music:

 

Р.S.За да няма спекулации, предлагам в бъдеще в парчетата да има лек метроном...

Друго нещо си е живия барабан :drummer: Втория (уав) вариант лично ми харесва повече.Скоро може да метна една пооправена версийка с малко добавки и най-важното в точен метрум и след това ако ти се занимава пак да запишеш барабаните ... Ако стигнем дотук успешно може да мислим за китарката на Кирил, бас, глас евентуално нов тематичен материал , други интрументи ( между другото сега се уча да свиря на нещо между флейта и кавал и ако свикна по-бързо обезателно ще го използвам )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем.На разположение съм.Свиря всичко без чалга и народни ритми - не ги харесвам това е.Най много харесвам фюжън и по-джазовите неща.Скоро в 4shared ще кача различни неща - сега има само суинг и бибоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем.На разположение съм.Свиря всичко без чалга и народни ритми - не ги харесвам това е.

Много добре звучиш! Ритмичен си и направо ме изненада, че не обичаш "нашенската".... Вълшебна е /лично мнение/! :drummer:

Тук съм и съм затрупан с работа... Даже за спане време не намирам! :tomato:

По принцип импровизирам и не мога да се повторя, но в случая има мелодия! Ако тя ви е харесала, ще я изсвиря отново?! :virtuoz:

С текстовете също ме бива! ... но трябва да са, или простотии, или много чувствени! Бих се пробвал, но ми трябва насоченост! Какво е очакването от тази мелодия???

Помогнете и ще се опитам /дано да не е простотия/!!!

Успехи! .... свирене му е майката!!!! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Щом е така...

Написах едно по-комерсиално текстче, въз основата на мелодията, каято изсвирих навремето! :virtuoz:

Не ме карайте да пея.... Дано се намерят вокали в джема /макар, че тук сме едни и същи/?!

Много е сурово и е първото.... :rolleyes:

 

Моля те спри! Не ме лъжи!

Моля те спри! Не обещавай!

Времето спи. Къде си ти?

Времето спи. Не закъснявай!

 

Не ми е нужно всичкото богатство, мила!

Не ми е нужна всичката любов!

В небето гледам и не те намирам, мила?!

Луна ли си? Звезда ли си? Какво?

 

Критикувайте! Минуси пишете! Аз не съм поет, а мекере! :cheers2:

Редактирано от kirilsat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, мисля че текста си го бива без да претендирам да съм разбирач, но поне няма простотия :greenangel: И по-важното е , че си пасва с мелодията... Свга остава да намерим кой да го изпее, като преди това смятам , че трябва да се презапиша всичко наново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.