Jump to content
Българският форум за музиканти

Виртуална Банда


kirilsat

Recommended Posts

ДОбре ! Готови сме с текста :thx:Kirilsat

СПециално за певците съм подготвил

песен. Това което може да се вземе от нея е маниера на пеене. Специално става въпрос за отсечеността на фразите. Не съм много добър певец , но се пробвах вкъщи да я изпея на някои места по този начин и наистина пасва много по-добре отколкото ако се пее с дълги и протяжни фрази.Трябва да отбележа че мелодията която е измислил Кирил е само ориентировъчна.Примерно в началото вместо Така както е в оригинала може да се изпълни по Този начин и тогава ще стане така: Моля те спри ! Не не-ме лъжи Моля те спри не обещавай. Времето спи Ка -къ-де си ти . СЪответно припева ще стане по същия начин Не ми е нужно всичкото богатство мила. Не ми е нужна вси-чка-та любов и т.н. Надявам се, че сте ме разбрали какво искам да кажа

Айде успех! Очакваме включвания ... А и да не забравя ( ето ви едно Бекче )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мерси :)

Честно казано не очаквах, че ще стигнем чак дотук..., че ще се намери ритмичен барабанист :hysterical: китарист,който ще усети точно как да си изсвири китарите без да се улее в солата и техниката :thumbs_up: си и текстописец без дори да е такъв :greenangel: , който ще напише що годе нормален текст + мелодията на цялото парче :godbless:

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Заспахме.... Във виртуалната банда може и трябва да се включат и други Бъзиканти.Не е страшно.Повече идеи - повече FUN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.