Jump to content
Българският форум за музиканти

Виртуална Банда


kirilsat

Recommended Posts

Направих 2 варианта: първияе с ориентировъчна мелодия на пиано (за да се знае къде е пеенето),втория е само бека. Общо взето съм добавил една средна част и модулиран припев. На средната част заедно с пеенето ми се вижда и една соло китарка ,която да дублира мелодията, а също и някакъв кратък текст трябва да се измисли за нея и за втория куплет. Между 2:24-2:42 барабаните трябва да спрат или само частично да свирят. Там съм добавил едно соло на блок флейта :)

 

п.п. Ако може освен качения запис и отделно да качвате само записания инструмент или глас ще бъде чудесно, за да може всичко да се смеси както трябва. Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че има Ляб у парчето.... :yes:

DREAMMIND - нежно и чувствено соло с приятен звук! :virtuoz:

emo_tion1 - много добра добавка! Още няколко такива и ще заприлича на сюита! :Piano:

Става все по-добро и по-добро! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих барабани - теглете.Хубавите работи стават бавно.В случая бързаме...:music:

http://www.4shared.com/folder/I28SuI3J/Piano_Tema.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих барабани - теглете.Хубавите работи стават бавно.В случая бързаме...:music:

http://www.4shared.com/folder/I28SuI3J/Piano_Tema.html

Евала :drummer::godbless: Сега остават китарите и гласовете ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето китарките,дано ви харесат.

 

 

Сега ще кача и само китарния файл във wav и ще го пратя на emo_tion1, за смесването

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето китарките,дано ви харесат.

 

Отлично!!! :bravo:

Наистина интересно решение! Показва друг поглед, а това много ми харесва!!!

Поздрави на всички от Троянская Балкан! Може би скоро ще се пробвам и аз с нещо, но за сега "зареждам батериите" след тежка командировка! :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DREAMMIND и на мене ми харесва как ти тече мисълта + това пълнежите, които си добавил на куплетите много ми допадат :thumbs_up:

 

Kirilsat от тези командировки не остава време за свирене. Ако намериш все пак такова може да измислиш текст за втория куплет и средната част :)

 

Качвам микс със всичко до тук. Евентуално след като се направят и вокалите най-вероятно ще претърпи още изменения

virtualna banda - all without voice

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми много.Направо имаме бъдеще:thumbup:/шегичка/.Ако има друга тема ще я направиме по-перфектно.Дано да има и други идеи - блус, шафъл, фюжън.Любопитно е китариста има ли негови замисли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино стана и микса е добър.

Много се радвам, че са ви харесали китарките като идея.За мен е голям комплимент. :godbless: Много благодаря и на трима ви.

Сега очакваме вокалите и може да пращаме парчето на Sony, Virgin, Universal.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се правят и кавъри надявам се.Няма да е лошо да се включат и други колеги с техни идеи и аранжименти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kirilsat от тези командировки не остава време за свирене. Ако намериш все пак такова може да измислиш текст за втория куплет и средната част :)

 

 

Драснах още 4 реда... :whistle:

Музата нещо я няма?! Сега вокалите са на ход! :singer:

 

 

Моля те спри! Не ме лъжи!

Моля те спри! Не обещавай!

Времето спи. Къде си ти?

Времето спи. Не закъснявай!

 

Не ми е нужно всичкото богатство, мила!

Не ми е нужна всичката любов!

В небето гледам и не те намирам, мила?!

Луна ли си? Звезда ли си? Какво?

Нощи и дни, болка, сълзи.

Свят без душа - ти заминаваш!

Ти не прости, мойте лъжи!

Други лъжи сега прощаваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.