Jump to content
Българският форум за музиканти

Сингъл койл агресия


Recommended Posts

Ами Том Морело частта я остави, там добре си стои, даже го набичи още повече в микса, да дразни ;). Иначе става и с вокал, на мен на първо слушане ми заприлича на риф на Jeff Kollman и за това така. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма зарибявка :D

Мисля, че ще стане убиец, с банда! (само внимавай басистът да не е с дуал или трипъл койлс, че ще измести "акцента" :P )

 

Да очаквам ли пожеланото изпънение с банда или да не влизам повече в темата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^Хехе

Поне веднъж ще да влезеш ако ще искаш да прочетеш отговора ми :)

Единия вариант е , идното лято като идваш във Варна, да се обадиш пак и да го изсвирим и да си го чуеш от банда че даже и да свириш докато го чуваш :lol:

Иначе има кой да ми се връзва на акъла, но просто нямам условия да записвам цяла банда освен с някой диктофон, ама става мазаница.

trendkiller , благодаря че ми напомни тая група (Cosmosquad). И друг ми я беше посочвал като близка за други неща, но тогава така и не прослушах, сега много им се кефя :music:

YNGWIE308 , Радвам се че ти харесва, даже се учудих леко , като знам какви неща забъркваш ти :godbless:

AngusYoung , благодаря ти. Съвсем откровено си казвам че съм взаимствал и копирал от РАТМ. Моментно бях на тая вълна и всичко с записа + композирането е за 2 часа , та затова си е доста недодялано ...

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ultramega:

Е, ще влезем, къде ще ходим :D

...ама аз Варна и зимна съм я обичал веднъж, два пъти ;) а не ти ли е време на теб, да минеш през София :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно звучи!Леко наподобява Том Морело,ама е по-различно.Солцето не се чува много,ама идеите са добри както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джеф Колман пропя, освен да ни изненадаш и ти с пеене :D Нямам представа как ще се развие за в бъдеще тази композиция, честно казано, такава музика предпочитам да е чисто инструментална. Ще наминавам също от време на време!

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.