Jump to content
Българският форум за музиканти

място за свирене


flash_max

Recommended Posts

Сега с мойте кретени бичиме в едно мазе в Изток - верно е че тупаните са под секва критика. Не съм мастър да се изказвам ама да не можеш да си застопориш педала за касата или да намериш фуса на части не е мноо розово. Едно 20 минути ни тряа да си оправиме "работното място" преди да почнеме...Ма иначе атмосферата е уникално зла а и откъм финикийци не е лошо - 4 камъка на час :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то за читалище е добре да се свири понякога ти дават и апаратура.но там като хванеш някви космически наеми кадето ти зимат.ха.по добре иди вав някоя репетициона.а тва да си направиш своя било то и на групата ти ти излиза доста соленичко.а тва за читалище вече е доста рядко някои да направи такова нещо.сьс моята група свирим вав едно помещение кадето е доста мьничко но горе доло има всичко от което се нуждаем.аз лично сьм доволен от него.някои може да се подвизава вьв нещо по добро на сякаде е различно пич :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sad But True ти пак веднага го захвана сас лошото. :D

Няма лошо бе.Добре свирят децата.

Ама музиката им е трудно смилаема за някои възрастови групи. :D

А и не пропускам случай Mephi-то да го избъзикам.То тва си ни е майтап с него .

Нали е Mephi?

:D

 

 

П.П.Освен тва ,що пак да съм го захванал с лошо?Кога друг път съм се захващал с лошо?

Аз,със моя мил,благ и ненатрапчив характер :D

 

Хахахахахахахахахах

 

Работата в събота не ми се отразява добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то за читалище е добре да се свири понякога ти дават и апаратура.но там като хванеш някви космически наеми кадето ти зимат.ха.по добре иди вав някоя репетициона.а тва да си направиш своя било то и на групата ти ти излиза доста соленичко.а тва за читалище вече е доста рядко някои да направи такова нещо.сьс моята група свирим вав едно помещение кадето е доста мьничко но горе доло има всичко от което се нуждаем.аз лично сьм доволен от него.някои може да се подвизава вьв нещо по добро на сякаде е различно пич :D

Най-лошото според мен е ,че има читалищни дейци,дето си мислят,че могат да си оправят бюджета като одерат кожата на някой млади момчета.

Във Варна има една репетиционна ,на Васко,т.нар. Студио 33.

Доста добре оборудвана.3 кинта на час.Има я поне от 15 години.

Ама трябва да си запазваш време поне седмица по-рано.Абе добра работа върши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме в младежкия дом в Шумен,не че сме група ама си дрънчим 2-ма...от време на време ставаме 3-ма :D . Пари не ни искат ама и нищо друго не ни дават освен един ключ за стаята.Абе доволно е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минусът на платените репетиционни е, че ги наемаш за определени часове. Като ти изтече времето - изчезвай! Обаче, двата часа могат да изтекат тъкмо като ти е най-хубаво, тамън тръгнали нещата, разбираш ли, пък трябва да се изнасяш. Много е свинско. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минусът на платените репетиционни е, че ги наемаш за определени часове. Като ти изтече времето - изчезвай! Обаче, двата часа могат да изтекат тъкмо като ти е най-хубаво, тамън тръгнали нещата, разбираш ли, пък трябва да се изнасяш. Много е свинско. :wall:

Донякъде си права,но от друга страна това е предпоставка за по-стегната и сериозна работа.Не казвам ,че иначе не става,просто при нас е така. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преглеждаи малко по старателно форума Виж ТОВА!!! 6-7 теми по надолу за този момент е

тиа теми и аз ги видях , но те се отнасят до тва къде да си представиш групата,а аз питам за разни места кудето да се репетира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме си оборудвали наше помещение, но проблема е, че все пак изолацията не изолира на 100% и все пак малко или много барабаните си се чуват, та имаме не съвсем строго, но все пак определени дни и часове в които свирим... Предимството е, че когато се налага можем да си правим извъндредни репетиции, а също така и че спестяваме пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.