Jump to content
Българският форум за музиканти

Разлика от над 1000 евро в тези 2 китари?!?


Lord Shredulous

Recommended Posts

Истината е, че за цената на американски Джаксън някой от изявените лютиери в България ще ти направи такава брадва, че Джаксъна само ще скимти пред нея :D И всъщност ще получиш къстъм китара. Това е реална алтернатива за България...за чужбина разбира се не е.

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Истината че това хем е така хем не е .....

Не подценявайте щатските китари. Има добре има и зле, същото е с лютиерските, същото е вероятно и с киргизките.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си позволя и аз да се включа - който не е сравнявал УСА Джаксън с другостранни китари и не му е попадал в ръцете, той не знае, че всъщност както казват колегите от предните постове, че РАЗЛИКАТА Е УСЕЗАЕМА - ако не я усеща начи нищо не схваща и по - добре да си скъса дипломата за китарист.

Тук допълвам,че не умаловажавам в никакъв случай Японската изработка, но УСАТА си е УСА тва е. А дали е оправдана цената, извинявай с болуци като СТАГГ и други такива дет ми искат 600 - 700 лв за некви талашити мизерни със звук на пчелички, ами да ще прежалям с огромно удоволствие 3000 $ за яка китара, естествено ще си струва, после кат я боднеш в кубето - Разликата е от ЯК РАЗТЪРСВАЩ ОРГАЗЪМ с яка мацка до евтин скучен такъв с долна курва.

Разликата в дървесината и изработката ДА! - придържам се към примера с Бирите в по - горния пост.

и друг пример:

Тука в Бг праим кисело мляко от нищото нали?

В япония със самолети им карат закваската и пак не могат да го докарат кат нащо!

е същото е!

АЗ КАЗАХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киселото мляко на японците е много по кисело мляко, отколкото нашето в момента :lol:

Тва не трябваше да го казваш, щото и останалото малко поизгуби тежест :D

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киселото мляко на японците е много по кисело мляко, отколкото нашето в момента :lol:

Тва не трябваше да го казваш, щото и останалото малко поизгуби тежест :D

 

Абе и аз се усетих, че ся и нащо едно кисело мляко...ама абе ще си представяте, че съм дал нещата в идеални граници :Д:Д:Д:Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.