Jump to content
Българският форум за музиканти

Из нервите на един клавирист.


NoSoul

Recommended Posts

Да си клавирист поне си има едно предимство - Aiel е от твойта порода 

 

Кое е от мойта порода??;) Или аз съм от нечия порода :D

Aaaaaaa ...Аз съм от твойта порода! :D

Вие ще видите като се съберем ;)

Не ви заплашвам - обещавам ви!^-^ -> :P;):P:D

 

И аз съм пиЯнистка - макар да свиря малко на пиано :D

Виж днес даже научих Болшои Валс на Софиянеца (Шопен) :D

 

Откакто Еxile ми каза че след класиката Бодом са приспивни песнички рекох да се стегна малко :P

 

:green: :headbang: :green:

Редактирано от Aiel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Абе седя си тая вечер, изчетох всички постове и си се смях на глас, сам в стаята :) . Незнам какви са ви тия клавири 15-20 кила, явно са от по-хубавите. Мойто скромно нещице за 600 лв. едно Casio свиря много на него и съм му "изсмукал" всички функции на макс и засега съм добре, макар че вече ще ми трябва нещо по-кадърно, нещо с пич бендер и флопи, че народно без пич, като дърво без корен :) иначе имам състейн, ама педалче нямам и не ми се дават 40 кинта за такова :) . Свирил съм пиян на клавира, даже бих казал че по-добре става :D особено импровизацийките.... малииииии

 

Абе я наздраве и от мен..... иии.... тряя някой път да се съберем съфорумниците на по бира, а ако има някъде и къде да посвирим, да покаже кой квот може,.... по-велико от това няма да има.

 

 

Айде лека !!! ^_^

 

П.П. Освен с фъстъци и семки, може и с натрошени солетки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце не може да си по преебан от басиста и барабаниста ,квото ще да става.

Всъщност по преебан си :P. Единия - всеки иска да му свири на инструмента, уж е най-здравия в бандата и е най атрактивен. Инструмента му е право пропорционален на цена с твоя, и като расте като качество, расте и на размер... за разлика от твоя...

А басиста просто не мрази инструмента си ;). Да си чувал басист да се оплаква че е басист? Най-много да го чуеш да мрънка относно вицовете за басисти :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Хахаха - все ще се намери някоя жEна, която да упонира...!

Така си е - съгласен съм, но за клубните банди (то там се правят бленди за да прилича на оригинала и т.н.)

Но има стилове, в които пианото е фундамент! Са ше спориме ли кво? ;)

 

п.п. абе аз знам, че басистите са неуспели китаристи :thumbs_up: хахаха

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.