Jump to content
Българският форум за музиканти

Из нервите на един клавирист.


NoSoul

Recommended Posts

За лявата ръка - и аз така. :lol: А някой път пиша и драскам и с нея.

 

Във всяка шега има около 20% истина. :( За клавиристите - има истина в написаното. Само че как те ще го променят и ще местят тези проценти, зависи от тях, от персоната им. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с ракетката го пробвах и засега се получават малко криви летателни апарати, нооооо летят :( . Вече ще си нося разпечатани ноти :lol:

 

А иначе тва дето съм го писал всичко си е верно :( Самоирония го наречи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък на клавиристКите им носят клавирите до репетиционната - щото има кавалери в групата

 

Здрасти да кажа първо.

 

Аз съм клавиристКа и нарочно изобщо не давам да ми носят клавира :exclaim:

 

П.С. Форумът е мн. готин и скоро ще почна да задавам въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вий сте луди вe майна!^-^

Това с ракетката ме разби :) Честно казано и аз искам да го пробвам, на концерт :P

NoSoul a Tи?

Само че досега не съм излизала с партитури, ще си помислят че не съм си научила парчетата :)

Ей dorchester, аз кво да направя че си носиш сама клавира? Прецакваш се, мила! ;)

А ако не даваш да ти го носят, де да знам - мускули ли правиш?:P

Иначе добре дошла във форума, и по-точно в отдел клавири ^-^ :green:

 

 

:happy:

Оркестър за 5 бири не свири...

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми инструмента е скъп :happy:

 

А иначе тва с ракетките ше го пробвам задължително :) . Просто ето една добра причина да изляза с партитури на сцена :happy: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, аз се сещам за още поне две - кат пуснеш мидито не е нужно и да се правш че свириш, шот никой не ти вижда ръцете, а и можеш да си четеш книжка докато другите се потят там :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей dorchester, аз кво да направя че си носиш сама клавира? Прецакваш се, мила! :)

Е, много хубаво, за добре дошла - кво? Дай така... по-лежерно :)

 

Какво да правиш ли - :happy: нищо. Аз си се оправям с мъжовете от групата както си знам. Не ща да ме гледат като някоя усукана госпоЙца, затова си нося клавира (ама Ямахата, не е тежка. Виж, Корга си стои в репетиционната и никой не го разнася току-така :happy:)

Редактирано от dorchester
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз рпеди известно време точно заради носенето се изхитрих и спрях да клавирствам - викам си, "Бобстъре, синта кила тежи, а микрофончето нема и половинка...". Ама кой да ми налее в тъпата тиква истината за грозната дейВствителност... Вокала, а не някой друг мъкне тежкото. То клавири, то усилватели, то пияния китарист... Така че... За кво се оплаквате!? :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд, луд! :happy: Това направо ме разби! Добре, че кака Aiel е милостива към мен и още не е започнала да ги прави тия работи, щото после не мога да си изчистя ракетите от косата :) Пък нямам и свободни ръце да й връщам... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гхахахахаа ^-^

Горките вокали, мен вокал не ме е влачил до нас :):P

А да ти кажа честно, усукани госпойци не свирят в банди??Тях ги наричат групита :):P:P

Аз не се оплаквам от носенето на клавира, ама ми е по-добре когато не ме боли рамото на репетиция :happy:

Ееее, ко ма направи бре Someone Else, не съм чак толкоз дърта че да ми викаш кака ;) Ти ша видиш кой няма да те замеря с ракетки!>:happy: JTS!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря на китара от май 10г. но нищо не е по-богато от пианото.(На пиано от 'леле' почти20) От скоро съм със синт. и не мога да спра да свиря. Даже не знам съседите как са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е как ше реагират китаристите като иззад тях изфърчи някоя ракетка... ако и на някоя бавна и разчувствена песен, така вокала да се поразсмее малко :D;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омфг, тва ше го пробвам на следващата репетиция. :wow: RockMan, ти си болен бе човек :D

Болен , откак се роди ... Ех , Йовано , Йованке !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е някой бе6е питал във форума "За кво му е на клавириста група?" при условие 4е мож да поеме вси4ки инструменти ;) А за мъкненето на keyboard-a - или кавалерите от бандата, или хамали :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.