Jump to content
Българският форум за музиканти

На горещият стол - Nikifena


Recommended Posts

Опа, време е да се предаде щафетата на нов "заподозрян". В случаят, това е Никифена - луд басист, жичкаджия, че дори и баща!

 

Ники, кажи сега, какви са бъдещите бизнес планове за Н-аудио - ще превземеш ли световната музикална борса с продуктите си? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, кое е по-следващото предизвикателство като изработка/продукт към което се стремиш?В смисъл онуй в малко по-далечното бъдеще,,

 

Пламен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Защо 990 работи по-надеждно от 2520 в Х413, питам аз?

2) Кога ще превземеш световните музикални пазари, за да пусна нулевите бройки в иБей и после да си купим Warwick/Framus (компанията)?

3) И кога най-сетне ще си оправиш сайта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Ники,искам да те питам-Ако в един момент се наложи да избираш между N Audio и групата и всичко свързано с нея,какво би направил?По конкретно ако ти се развият благоприятно и двете неща и в един момент се окаже че времето ти стига само за единия проект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии ...

 

Никито :) здраве от мръсна София! Та въпросите са ми:

1. Га ша извадиш "Firesound" 3-то поколение, че перничани отдавна минаха на голф 3?

2. Колко музика (като обем - демек минути)минават покрай твоите ушички на ден?

3. А каква точно музика?

4. Кое е по-важно поялника или мултицета

5. Га ше се запознаем с щерките да направят по едно джемче :)

 

На последното недей отговаря, разлигавих се :)

 

Ся сериозно!

 

Познавате се с доста хора отдавна, но малко знаят от колко време имаш афинитет към музиката, следварително правенето на ефекти!

 

6. Имаш ли неосъществена мечта?

7. Семейството или музиката?

8. България или чужбина?

9. 5 или 6 бири :)

 

Искренни поздрави!

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее... егати и кръстосания разпит стана.. Момчета, още не съм се събудил. Отивам с хлапето да ядем. Ще направя една голяма купа попара и като се наядем и остана малко по-свободен обещавам, че ще отговоря на всичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, кажи сега, какви са бъдещите бизнес планове за Н-аудио - ще превземеш ли световната музикална борса с продуктите си? :)

Отпимизъм му е майката. Не е нужно да превземаш света, за да бъдеш щастлив. Когато имаш достатъчно от всичко без да те мъчи нещо, мисля че е най-добре. Иначе да, имам 1-2 нови разработки които ще видят бял свят тази година.

 

Ники, кое е по-следващото предизвикателство като изработка/продукт към което се стремиш?В смисъл онуй в малко по-далечното бъдеще,,

Новото нещо за което мисля от доста време е програмируем фуутконтролер-луупер, но безжичен. Ще служи за контрол на ефекти, канали на усилватели и всичко което позволява контрол с релета. Ще е от 2 части - рак юнит в който ще са всички релета и безжична педалиера която ще се захранва с батерия. Идеята е на сцената да няма никакви кабели. За това и педалиерата която ще е на сцената ще работи на акумулаторни батерии. Идеята е тази система да е гъвкава от към брой канали и за това ще я има в няколко варианта: 6,8,12 и 16 канала (луупа). Естествено ще е програмируема и всичко ще става с предварително запомнение презети.

 

 

3) И кога най-сетне ще си оправиш сайта?

Тия дни.. по коледа... надявам се :greenball:

 

Здравей Ники,искам да те питам-Ако в един момент се наложи да избираш между N Audio и групата и всичко свързано с нея,какво би направил?По конкретно ако ти се развият благоприятно и двете неща и в един момент се окаже че времето ти стига само за единия проект?

Бих избрал и двете. Обичам изобилието. Особено ако то е хубаво. В крайна сметка за какво са парите ако не можем да се кефим на живота.

 

 

Малиии ...

 

Никито :) здраве от мръсна София! Та въпросите са ми:

1. Га ша извадиш "Firesound" 3-то поколение, че перничани отдавна минаха на голф 3?

2. Колко музика (като обем - демек минути)минават покрай твоите ушички на ден?

3. А каква точно музика?

4. Кое е по-важно поялника или мултицета

5. Га ше се запознаем с щерките да направят по едно джемче :)

 

На последното недей отговаря, разлигавих се :)

 

Ся сериозно!

 

Познавате се с доста хора отдавна, но малко знаят от колко време имаш афинитет към музиката, следварително правенето на ефекти!

 

6. Имаш ли неосъществена мечта?

7. Семейството или музиката?

8. България или чужбина?

9. 5 или 6 бири :)

 

Искренни поздрави!

Герги

Жоре, по несериозните въпроси:

1- Firesound 3 ще има скоро. Тази година

2- За съжаление рядко намирам нещо ново готино. Иначе сигурно по няколко часа на ден. Понякога в нас е тихо. Така ми е по-добре.

3- Музиката е това дето ми харесва.

4- и двете.

5- нека да пораснат. Така като джемат купонът ще е по-голям и ще можем да им се хилим повече.

и по другите

6- като се замисля всичко което съм искал съм го получавал. Имам много неща които искам да направя. А житейския ми опит е показал, че щом искам да ги направя, ще ги направя. Всичко е въпрос на време и приоритети. Бих казал, че нямам неосъществена мечта.

7- и двете. Едното не пречи на другото... камионче дето купих на детето.. /Камен Донев/

8- България + екскурзии в чужбина :)

9- 3-4 бири. Загубил съм тренинга от студентски град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Чекай да те върна в миналото, преди 10 години. Имаш ли некви бегли спомени за един огромен човек/тъмен балкански субект от още по-тъмен балкански град/ , който Данчо Попов домъкна на една ваша репетиция с Мираж, в едно читалище, Емо свири на барабаните а събекта на Емовия Орфендер, свири силно казано, по-скоро скърцаше неритмично,фалшиво и пр.?

2.Мислил ли си да правиш лампови усилватели с марката Naudio /чувал съм за някои твои проекти в тази област/?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мираж си я спомням много добре

Дори изнамерих сайта на групата: http://mirage.hit.bg/

цирк, хлапета... ;)

 

Но "субекта" не го помня :)

 

2. Оставям нещата да се движат от самосебе си. Както дойде. Ако им дойде времето, защо не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, я кажи, баце, с ква техник джариш?

Кажи си за ламбите и транзисторята, за мишките и хората?

 

И защо не се обаждаш, като идеш у село от Пловдив?

 

И кво стана с групата; или с друга група?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hi,

Аз искам да те попитам, как успяваш да бъдеш от една страна така сериозен и прецизен в заниманията си, а от друга страна да си винаги усмихнат и майтапчийски настроен?Отнема ли ти усилия или си си просто такъв?

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.