Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp или Ibanez


Dilian Nedev

Коя е по-добра  

84 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

няма да се плашункаш но нито Вай нито Сатриани нито Петручи свирят на китарите които си сложил в анкетата :virtuoz: .. предполагам де ...

ИНъче и Кремоната е китара.Като няма риба и рака е риба :guitar:

То е ясно ... Но човека казва , че Ibanez и Jackson не стават . Не става дума за модели , а за фирми ...

Абе то е така, ама има и друго нещо - Ти да си Джо Сатриани и с Кремона да подпишеш договор за реклама, или пък да им кихнеш яко $, ще ти направят сигурно и те китара...ехеее, като хората дето се вика :cheers: Ако ще на ръка да дълбаят през нощите ^_^

 

По темата: Еми на въшнен вид и като поради факта, че малко хора го имат тук (предполагам) - ЕСП-то :P Като качество трудно мога да определя ;)

 

П.П. Не че не харесвам Ibanez-и и Джаксъни, далеч съм от тази мисъл :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за човек който иска мнение от форума не си много любезен. първо не съм тоя. второ не съм капацитет а просто като те видях че си на 16 години искам да ти кажа че аз свиря от 1986г на китара а тогава ти още не си бил роден момко. и да речем че имам "известен" опит в тая област. и ако щеш ме изправи пред който искаш пак ще потвърдя че ибанец, джаксън, самик, креймър, хамър и други подобни говняни китари не стват за нищо защото е така. стават за недорасляци какъвто очевидно си ти които не са се наиграли като деца.

 

Жестоко-пак от яките мнения. Като в ония магазин при зала Универсиада, където един чичко ми разправяше, че ибанез са ебати "селските китари" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Ти да си Джо Сатриани и с Кремона да подпишеш договор за реклама, или пък да им кихнеш яко $, ще ти направят сигурно и те китара...

Смях в залата! :D

като ще дава пари за китара, няма къде че при Кремона хахахахахаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че темата вече може да се закрие , защото ще стане бой :D Аз тaка или иначе отдавна си реших , че ще е ESP ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Ти да си Джо Сатриани и с Кремона да подпишеш договор за реклама, или пък да им кихнеш яко $, ще ти направят сигурно и те китара...

Смях в залата! :(

като ще дава пари за китара, няма къде че при Кремона хахахахахаха!

Е, ясно е, че не го казах съвсем сериозно, нали :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Ти да си Джо Сатриани и с Кремона да подпишеш договор за реклама, или пък да им кихнеш яко $, ще ти направят сигурно и те китара...

Смях в залата! :(

като ще дава пари за китара, няма къде че при Кремона хахахахахаха!

Много смешно... А да си видял,че между китарите на Ричи Котзън има акустична "Кремона" ?

 

П.П. Ако някой не знае кой е въпросния тип - китарен герой от 80-те,свирил в Poison и Mr.Big (след Пол Гилбърт).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че темата вече може да се закрие , защото ще стане бой :D Аз тaка или иначе отдавна си реших , че ще е ESP ...

правилния избор :D:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смешно... А да си видял,че между китарите на Ричи Котзън има акустична "Кремона" ?

 

П.П. Ако някой не знае кой е въпросния тип - китарен герой от 80-те,свирил в Poison и Mr.Big (след Пол Гилбърт).

Именно драги, именно

Ричи "Котцето" Котзън е супер изявен китарист ша зна'иш!

Знам за изцепките му с Кремона и ...се радвам за него! Съвсем искрено! :(

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе щом говорите така за кремонките, значи сте пробвали само от серийните евтини такива. Аз съм пробвал едно страт-копие от 80-те години на кремона, правено по поръчка с хъмбъкер на бриджа. И удря в земата китарите от среден клас, които обсъждате.

 

Относно ибанец - не са лоши китари, но според много хора, съвсем не са това, което са били през 80-те.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beaggressive, с t-rex се разбрахме по въпроса.Съжалявам,че се включваш късно.Но ако имаш и други критерии,освен No. на обувки - моля,сподели!

ами всъщност това беше грешка. просто писах от акаунта на beaggresive. иначе съм си аз. виж ако искаш да ми разбереш мнението пиши на icq. а това беше майтап просто шега. ако си се засегнал извинявай. нищо лично. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.