Jump to content
Българският форум за музиканти

Айде И Аз Да Си Кажа Какво Ме Дразни :)


Recommended Posts

Новият изглед на форума е чук... Единственото малко нещо, което не ми допада е, че бутонът "Българският форум за музиканти" е точно под бутона "Българският музикален портал" и постоянно цъкам на бутона, който води към сайта, а не към началото на форума :)

 

Тъпо е, но трябваше да го изкажа :D

 

Еми толкова от мен и поздрави на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Браузърите пазят някакво хистори, освен ако не си чекнал при излизане да се трие ... въвеждаш само две букви за линк "fo" и ти се изписва/т линка/овете към форум/ите, които посещаваш ... поне аз така правя!

 

Поздрави!

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя само, че навигацията също не е от най готините в сегашния си вид ( Българският форум за музиканти > Свободно време > Предложения )

Като цяло т'ва е с доста малък шрифт и зачукано на майната си, вероятно ако се уголеми и премести на по-адекватно място(например под рекламите) би било по-готино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мисля, че и по 2-та въпроса вече има напредък - за стартовата страница на форума се цъка на логото, горе в ляво. А за навигацията - изнесена е на footer-a долу. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е па одеве беше долу сега пак е горе

таман щях да питак дали заради факаното сафари е така ама явно още е в разработка пиниза

А логото горе у лево ми бега, ама аз и тия модерни-леви хави нещо ги недолюбвам.

Мрази ме тоя интерфейс нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леви-десни, това е! ;)

Можете да изберете смяна на цветовата схема за новия скин - долу в ляво, падащото меню. Вариантите са синя, червена или зелена.

 

П.П. При потребители, на които все още не им се е сменил скина автоматично, нека си го сменят ръчно от падащото меню долу, в ляво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.