Jump to content
Българският форум за музиканти

Yngwie Malmsteen-Rising Force Cover...


YNGWIE308

Recommended Posts

Поздравления за кавърите, направо разцепват мрака :rocker:

Уменията ти са на световно ниво, едва ли някой тук ще отрече,време е може би да почнеш и авторски парчета.Между другото каква звукова карта използваш за Гитар риг-а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер свирене и супер звук..

В началото мислех,че е И.М. даже си го мислех до края..

Поздравления!!!

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.guitarampmodeling.com/ направи си регистрация и нападай... :cheers2::)

 

Супер свирене и супер звук..

В началото мислех,че е И.М. даже си го мислех до края..

Поздравления!!!

братле това е голям комплимент от човек като теб,като знам ти как свириш направоooo нямам думи ,ти си един от ГОЛЕМИТЕ..... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ти благодаря братле но това е само демо,не съм коментирал твоя музика защото незнаех какво да ти напиша, ти си извънземен. толкова добре свириш че не съм сигурен дали е истина :wacko: ти си от ГОЛЕМИТЕ :cheers2::pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти...!

Слушам Малмстийн от 92 година...това което си постигнал с Фендера си е невероятно! Не просто да повярваш, а по-скоро да се поклониш пред таланта ти и труда и любовта които си дал! :godbless:

 

Можел ли да споделиш повече за китарите си?

Какви Фендери имаш . Модели и цени?

Искам да си купя Фендер, но не прекалено скъп.

 

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ГОЛЯМ фен на Ингви бих могъл да кажа, че направо ме отнесе още в началото ...

Изцяло си успял да влезеш в неговия стил ... Страхотен кавър, поздравления! :thumbs_up::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти,ако се намери добър backing track може да се получи и по добре, независимо че не се занимавам сериозно с музика....поздрави :cheers2::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ингви,това си ти, нали? ;) Кога си научил български не е толкова важно...С твоите изпълнения може само да откажеш почти всички съфорумници от постване в този раздел. Свириш страхотно, поздравления за всички кавъри и импровизации. Искам само да те попитам, защо толкова често повтаряш, че не се занимаваш сериозно с музика? Не ми звучи истинско от устата на човек, който казва, че не свири само когато спи. И какво ли ще значи тогава да се занимаваш сериозно?! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей аз съм ники : благодаря ти за коментара,с това че не се занимавам сериозно с музика имам предвид че не съм нотно грамотен и Не свиря в група : просто харесвам MALMSTEEN и по конкретно цигулковия бръснещ звук и убийственото му вибрато.Според мен човек за да свири така трябва да разполага с много свободно време и богата палитра от финанси : освен лудостта разбирасе аз не разполагам с друго...9 часовия фитнес с китарата предполагам е дал резултат, но това беше преди години сега почти не свиря ....поздрави.. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Супер свирене и супер звук..

В началото мислех,че е И.М. даже си го мислех до края..

Поздравления!!!

Благодаря ти,но аз съм малко по грозен :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Предлагам всеки китарист с брилянтни пръсти като колегата да се пробва и той да посвири парчето , но у тях си разбира се първо...а след две години може и да постне записи да се вдъхновим от нарастващият по сила клуб на талантите,които могат да си изберат дори и химн :xxxx. Дори и революция могат да направят. Жалко,че скромността на колегата му пречи да организира мероприятието-убеден съм, че доста народ ще го пита-"как свириш туй,или как правиш еди-кое си". Аз на негово място си пускам обява за уроци по китара и то по няколко ученика в клас. И след време като се понадуят и забравят откъде са тръгнали, все пак през зъби да казват че еди-кой си ги е научил на нещо. Това е.

Останалото,което не се връзва се нарича музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.