Jump to content
Българският форум за музиканти

Yngwie Malmsteen-Rising Force Cover...


YNGWIE308

Recommended Posts

Направи Far Beyond the sun.

ще ми отнеме най малко шест месеца да го направя горе долу,много е сложно, и мисля че няма смисъл да убивам и малкото ми останали сиви клетки,все пак свиря за лично удовлетворение ,аз не съм професионален музикант.Поздрави........ :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е свирнята... не че съм критерии де, ама тея неща дето ги правиш ... :bravo:

благодаря ти,колкото до критерия всеки сам по себе си е различен ,например аз не сьм нотно грамотен просто нещата ги усещам по друг начин-погрешния предполагам.... велики са хората които са го измислили.....пълно е с псевдо плагиати включително и моя милост но нали затова са кавърите.поздрави.... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на вас ,с тоя кавър на Ronnie James Dio избихте рибата :pray:

 

YNGWIE308 светкавичен шред, браво! :godbless: Предупреждавам те, че ако изсвириш Heaven Tonight, ще стане страшно (в смисъл, че като я чуя си чупя китарата)! :girl_cray2::cheers2:

Heaven Tonight E наистина е невероятно парче,нека си остане такова,мисля че някои песни не подлежът на укротяване[cover]като това,наистина е много красиво и неповторимо ...Поздрави......... :):cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.guitarbt.com/index.php?page=dl_list&cat=Yngwie%20Malmsteen

малко бекинги .

Иначе хвала , направо Ингви може да почне спокойно да си разпродава китарите :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле, не знам за YNGWIE ама така съм го закършил че скоро може да пусна FENDER-A за продажба,дано не се стигне до там де,иначе благодаря ти за отделеното време и backing tracks...Поздрави... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Рядко влизам тук и затова с закъснение ще се включа с хвалбите :bravo:

 

Би ли споделил с висок или нисък екшън ги свирукаш тия работи...уж Ингви ги свирел с висок, ама на мен нещо не ми се вярва :wallbash:

 

(аз се осирам и с висок и с нисък де, ама няма нищо :D )

Редактирано от zwero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екшъна ми е нисък, дори прекалено, за yngwie : не съм много сигурен защото свирих на неговия модел и екшъна му беше нисък,но едва ли неговите с които свири имат нещо общо с тези които са на пазара..поздрави :cheers2:

 

Супер свирня, поздравления! Браво! :thumbs_up:

на мен лично началото ми харесва повече от солото,защото в него има много грешки,иначе благодаря ти за отделеното време... поздрави :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В момента се сещам за думата на Кольо Карагеоргиев, че му е мъчно как тука се приказва повече отколкото да се свири и се засягат какви ли не теми,но рядко става въпрос за практическата част - свиренето..

 

Ето един свирач, а не зяпач...и покрай темата му има наченки на правилните въпроси относно КАК на практика постига това-онова. Още малко и ще си помисля,че форума в крайна сметка наистина ще си остане на Българските МУЗИКАНТИ.

Да е жив и здрав младежа и да продължава да радва хората,които разбират от звук,и колегите си които са тук за да творят, не да се занимават с глупости. И на следващо място :bravo: ...да радва и тези които с какви ли не фасони се опитват да заблудят себе си,народа...и други, че са големата работа...ама не могат да закърпят чувала,та съдраното от мързел и посредственост си седи и толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.