Jump to content
Българският форум за музиканти

Cort Или Jackson


polaris

Recommended Posts

^ :thumbs_up: От произвежданите в момента Squier-и е чист късмет да попаднеш на нещо, което да не се изметне в рамките на година и половина... Squier - да - ама поне да е излязъл от детската гтрадина и да ходи вече на училище ;)

 

BTW пак почнахме да си чешем клавиатурите... Колкото хора във форума - толкова мнения... Аз предлагам няколко души да се хванем и да систематизираме, цялата тая информация в една таблица и да я боднем като важна тема, за да се спре с това безумно пускане на теми от рода "каква китара да си взема" - има по 5 такива на страница е*ати.

 

 

Незнам скуайер аз не съм докосвал .. но в интернет съм чел доста мнения за тия китари и всичко е 50/50 .. та за това предложих на човека да погледне поне .. иначе аз съм за джаксъна ..

Редактирано от Johnyy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. иначе аз съм за джаксъна ..

 

;) Ти с твоя Джаксън стана пословичен в тоя форум.Нищо лично,ама смяташ ли,че е уместно като имаш малко опит и да даваш наклон на хората,които знаят по-малко и от теб?

 

Пак ти казвам,не искам да се заяждам с теб,нито искам да се чувстваш зле.Просто помисли малко преди да ръсиш акъл навсякъде.

 

Поздрави :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. иначе аз съм за джаксъна ..

 

;) Ти с твоя Джаксън стана пословичен в тоя форум.Нищо лично,ама смяташ ли,че е уместно като имаш малко опит и да даваш наклон на хората,които знаят по-малко и от теб?

 

Пак ти казвам,не искам да се заяждам с теб,нито искам да се чувстваш зле.Просто помисли малко преди да ръсиш акъл навсякъде.

 

Поздрави :thumbs_up:

 

 

Къде съм сгрешил .. поправи ме .. мисля че в случая джаксъна е най добрия варянт ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти в почти всеки случай мислиш,че джаксъна е най-добрия вариант.Разбирам,че си е твоята китара и,че си я харесваш,но това съвсем не значи,че всички неистово се нуждаят от точно такава китара,понеже 'ръйш ли,била много добра.

 

Свиркай си с кеф там на джаксънчето,дай боже един ден ще разбереш,че земята хич не е плоска.

 

Айде със здраве и лека :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Бе то такава тема има, ама кой ли я чете, кой ли я чете...

 

Идеята ми е да направим нещо по-интерактивно. Примерно:

 

Predlojenie.JPG

 

Отляво ще е ценовия диапазон, отгоре ще са марките, а в средата ще са средните оценки на потребителите, които ползват/имали са досег с такива китари... И надолу в темата всеки ще може да си спами на воля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Не може да се случи. За нещо подобно трябват обективна оценка и точни критерии. И двете неща абсолютно не съществуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че оценката не може да е обективна. А критерият е личен и се определя от възможностите на човека. Това обаче не прави крайният резултат безполезен, според мен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че свиря на Джаксън мисля че Корта е по-добрия вариант.Мойте мнения са.

1.Джаксън са по ,,про'' марка но само за по-скъпите модели-Japan,USA,Jackson Stars,Performer etc.

2.Корт предлагат по-високо качество и за по-ниските модели защото искат да се наложат на пазара-И го правят.Имаме 1 дузина горди кортаджии :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изляза тук като егати защитника на Squier... Обаче се случва така, че за кратко време съм свирил поне на 20 различни китари от тази марка. От най-евтините до най-скъпите. И мнението ми не съвпада с това на много хора тук, които според мен си говорят наизуст. Squier не са с нищо по-лоши от която и да е марка китари от този ценови клас. Всичко е до бройка. Просто това е универсалната истина при евтините китари. А това, че не са метъл китари не бива да е причина да бъдат подценявани. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разсъждавай по Сталински - има китара, има проблем, няма китара - няма проблем! :thumbs_up:

Пък един ден като имаш 4 - 5 бона за 'харабийска тогава ще се чудиш коя да избереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите. Реших да се откажа от Джаксъна, защото съм на мнение като Dball. Като разбера къде продават Корт в София ще отида да пробвам X6 и KX5 и ще реша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cort -> Динакорд -> има и карта къде можеш да намериш магазините ... пък имат и доставка (за китара ще е безплатно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cort -> Динакорд -> има и карта къде можеш да намериш магазините ... пък имат и доставка (за китара ще е безплатно)

Мерси :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.