Jump to content
Българският форум за музиканти

Nemo - Песен В До Диез (Cis 137)


Sunday

Recommended Posts

Парчето е много добро,но не знам дали само аз чувам,че соло барабанчето премодулирва.Слушам на монитори ,ама може и усилвателя нещо да ми издава багажа.Знам ли?

Редактирано от kiusha82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е чук! Клипа е едно добро начало! Като за стила може би бих очаквал повече цвят, но като цяло само позитиви!

 

Успех банда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машалла!

Парчето си е баш в стила на Алек, клипът е машалловен!

 

П.П. Абе, тая техника, дето сте я изсипали у полето, не се ли прецака при тия температури ба?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kiusha82, има разни нередности, но смесването приключи "за миг", неочаквано и изведнъж по технически причини :icon_shithappens: , така че оставихме претенциите за следващите парчета.

 

Stivy_k, това е по-веселата ни страна, чакай да видиш какъв мрак сме подготвили като не толкова скорошно продължение :)

 

RockoBG, Вегас-а е голям, особено ако знаеш как се реже :ok:

 

sa6tiat, музиканстското оборудване е чук, но камерата се сгъна (конденз на обектива, поради който отпадна част от снимания материал), а две от превозните средства спасихме с бутане. Като казах "бутане" и с глиган за малко да си имаме интимни преживявания, но за късмет се изнесе достатъчно бързо. Разнообразен е животът на музиканта :metalist:

 

 

Благодаря на всички за добрите думи и подкрепата!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса песента, аз си бях казал и преди, като я пуснахте само като аудио. ;)

Клипчето се е получило хубаво, другия път по-малко несполуки в реализирането и нещо, което и ние не съумяхме да реализираме - HD вариант в тубата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cool :) Чак на мен хладно ми стана хехехе....и басиста един такъв сериозен. Много добро се е получило видеото според мен.

А звукът към видеото като че ли ми харесва повече от аудио варианта (трябва да го чуя пак, че съм с нов компютър и аудио чипче, което вероятно вместо 2$ струва 5$ :) )

 

Как ще се огъне техниката бре - и аз имам едно почти такова комбо Динакорд - около 100 годишно, даже как са нахакали МИДИ в него, като още е нямало МИДИ ми е неизвестно - немска работа - афиф инженеринг оод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Ваше адско величество :-) Да не ни мине котка път - следващият ще е по-добре. Чак HD не знам, но поне ще снимаме с по-добра камера.

 

synchu, ще ме накараш да сравнявам двата варианта с тази забележка. Ти си ценител, обърни внимание на микрофона - Sennheiser MD405 :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.