Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение За Китарите Стаг


george_speed75

Recommended Posts

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Абе, чак боклук не са... Само да бяха на половината от магазинната си цена, тогава качеството щеше да е оправдано. :)

Доколкото имам впечатление за същите пари има много по-голям избор от други марки. Хеле пък в раздел "Борса" във форума.

Редактирано от Jorko_Beliata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен като за несериозен начинаещ долу-горе стават акустичните им китари, иначе никога не бих си купил каквато и да е била китара Stagg.Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустичните наистина не са хич лоши. Електическите като за начинаещ са ОК, ама за по-напреднал... :rockon:

 

Поздрави!

Ванко Пашов

Редактирано от ВанКо Пашов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам акустичен Стаг и не бих казал, че не струва, НО със сигурност не бих си взел отново каквато и да е китара на тази марка! (особено електрическа!) Ще се съглася с по-горните мнения - за тези пари има много по-качествени инструменти ... е, не чак толкова :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам добро мнение за акустичните им китари. Вярно, няма да взема пак тяхна акустична, но съм доволен от тази, която имам.

 

Относно електрическите нямам наблюдения. Съдейки по мненията по-горе, не са добра оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си евтин Jackson ,те са на горе-долу същата цена ,но са доста по качествени.Това (http://www.jacksonguitars.com/products/products.php?group=JS-Series) са JS ,най-евтините на марката. Стаг са добра марка за акустични за начинаещи, имат и хубави аксесоари.

Редактирано от bustard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре не си взимай един приятел си взе такава и сега бере доста ядове :lol: а ако ве4е си си взел бързай,намери кофата и знаеш какво да направиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре не си взимай един приятел си взе такава и сега бере доста ядове :lol: а ако ве4е си си взел бързай,намери кофата и знаеш какво да направиш

 

Батка, съобразявай се малко какво говориш. 5 поста имаш, от тях 4 с глупости пълни. Имам чувството, че представата ти за света се гради изцяло на опита на приятелите ти. Не знам на места базикаш ли се какво, ама много простотия лъха от постовете ти. Да си хвърлел човека китара, само защото е стаг...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не са чак за боклука обаче на тея цени дето ги продават може да се намери нещо по-грамотно.Като за първа китарака може би не са много зле,ама са кофти като изпълнение и звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре не си взимай един приятел си взе такава и сега бере доста ядове :lol: а ако ве4е си си взел бързай,намери кофата и знаеш какво да направиш

 

Батка, съобразявай се малко какво говориш. 5 поста имаш, от тях 4 с глупости пълни. Имам чувството, че представата ти за света се гради изцяло на опита на приятелите ти. Не знам на места базикаш ли се какво, ама много простотия лъха от постовете ти. Да си хвърлел човека китара, само защото е стаг...

Естествено,че се бъзикам вееее :lol: и далеч не ми се гради представата за света само от приятелите.Явно не съм се изразил като хората...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.