Jump to content
Българският форум за музиканти

Кои пианисти са ви идолите?


Topsun

Recommended Posts

За вас хора,класиката на какво място е?Има много пианисти за сравнение,които са перфектни джаз музиканти,но са минали през класическата школа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ако говорим конкретно за Dream Theater си мисля,че Jordan Rudess си е най-култовия пианист,докато Sherinian малко ме дразни(излючвам неговите проекти и Planet X).Kevin Moore и той голяма глава излезе.........С кой ли не е свирил.....................

 

P.S Sorry,но вече не се зарибявам по Dream Theater щот нещо се опитват да се комерсиализират,пък на мен много не ми се нрави тази идея....Свързвам ги с 2 албума...Images & Words и разбира се Awake.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kevin Moore и той голяма глава излезе

Разбирасе къде забравих Kevin :rolleyes:

Ами какво да ти кажа........... :) и двата албума на които се кефя са с него:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да двата албума са ми много любими ама и другите има творби са ми доста любими то си личи сигурно :D абе с една дума Dream Theater са ми доста любима група :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май трябва да се постне нещо за любими групи и то точно за драматичния театър:dance:верно,и аз се кефих много на групата едно време,а и мисля че всеки един музикант е чувал за тях :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах наскоро един концерт на Marcus Miller и там единият от клавиристите беше луд :cheers:. Праскаше ги някакви много странни и същевременно мелодични неща и се мяташе целия докато свиреше, особено покрай оная тремоло врътка! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.