Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!


Sieger

Recommended Posts

Ако им се позагледаш в "нивата" може и да успееш да си отговориш.

 

Ай са не мъчиш, ще ти кажа, за някои моменти когато ми трябва по-тих лиид, ползвам китайското копие, което междувпрочем е доста добро.

Ай са ,ни са мъча,имал съм такива,в момента ползвам един Maxon с ламба в него,дето е правен преди да се родиш някъде в Япония през атенюатора на ампа за домашно свирене,че ми е жал за възрастните хора под нас да не им вдигам шум,иначе едно босче овърдрайв е абсолютно достатъчно,ако ампа криви леко..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7986519F.jpg 

Не знам какъв ви е зора с лайкванията и снимките но във сурат тефтера не съм влизал скоро,снимката е от телефон ,maxon rod 880,който както писах не замества като при реално свирене фийдбек и т.н.,но звучи и на тихо добре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми къв ни е зора. Ето сега на мене супер много ми хареса килима и реших да кликна "лайк" и духа на форума

ме поряза !

Не е честно !!!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Килима е много готин да си лежиш даже,нямам светкавица на телефона и е тъмна снимката,как да е написал съм модела на драйва,моя..стар е,мога да ти кажа килима откъде е ,но на лични :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Моят чейн от доста време е: китара - уа - овърдрайв - дисторжън - корус - биг мъф - дигитален дилей - кубе

 

Иначе казано :китара-Crybaby 95F-DigiTech Tonedriver- Boss DS-1,Boss CH-1,Elextro-harmonix Big Muff Pi ( US version )- Behringer DD...нещо си- Marshall MG 15w 1x8" combo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.