Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!


Sieger

Recommended Posts

Лол доста съм учуден, понеже съм адски доволен  как се справя като атенюатор. Например от както я имам  THD Hot Plate -та събира само прах в нас. Много полезна информация, значи няма да се  ъпгрейдва. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често казано,ми е чудно как се свири с много ефекти..на мен ми трябва един драйв,ревърб ампа си има,а ако може да усилиме ампа и драйв не ми трябва..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се свири лесно.Трябва да свикнеш много бързо да сменяш ефекти за различни песни.А за различни стилове се ползват и различни драйвове.Затова ползвам два драйва освен този на комбото.Пък и за сола трябва да си вдигнеш нивото така че е необходимост.За всеки стил си има нужди.На някои им трябват процесори с пресети за да могат да изсвирят това което трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Готин чейн.

 

А за луупърите, друго е. Те само bypass-ват или включват различни вериги.

Ако искаш параметрите на самите ефекти също да е променят, не ти вършат работа.

4RZLWJw_700wa_0.gif

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви стилове трябва да се мешат непрекъснато не знам..,ма тая последната снимка ми е странна за кво ти е райът и до него китайското му копие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако им се позагледаш в "нивата" може и да успееш да си отговориш.

Ай са не мъчиш, ще ти кажа, за някои моменти когато ми трябва по-тих лиид, ползвам китайското копие, което междувпрочем е доста добро.

Редактирано от MrDeath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 е хоруса, 2 Дайм дисторшъна, 3 е целият горен ред, като очевидно е включен само единият от дисторшъните обикновено Райът-ът, а както казах като ми е необходим по-тих лиид, за някои песни, тогава превключвам на чайна-майна. Това е, проста хава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.