Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!


Sieger

Recommended Posts

Китара (акустична - "Орфей" с адаптер "Калин Орела" и ако може без струни, но може и със струни от

...

ТОВА Е истински ХЕВИ МЕТАЛ!

...

<_<  :unsure:  :angry:

Те Пантера свириха с такава конфогорация

;)

добре!а сега обясни как ти ги роди главата тия шъшканий?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,меррси много за инфото....с две думи изхода за пулт на камиончето е напълно безмислено :-))))

не че нещо ама тоя симулатор на дигитеците звучи много добре <_< за лайвчета е супер супер удобно е и звука просто кърти когато е ф апаратура над 200 вата :unsure: така че отиваш в клуб хакаш си chain-a директно ф пулта и пак са радваш на готин саунд :angry: за записи разбира са че тряа лампов амп с микфофон но тая симулация си е супер за лаий и за репетиции ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят чейн е твърде минимален,но аз така ги обичам нещата.Почва с китара Suhr Classic S и отива директно в усилвателя,който е Fuchs ODS 50(50 ватов),като само понякога между тези неща слагам Teese Wheels Of Fire Wah педал.Иначе в къщи имам около десетина педали,които слагам при запис пред Лайн 6 ПОД хт-то,повечето са разни бутикови овърдрайви,за малко по-различни тембъри,но никога не ги слагам пред усилвателя ми!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе, темата е за любим chain, ама понеже не винаги имаме толко пари, аз ще ви кажа с какво съм в момента:

OLP - J. Petrucci signature model :no: (на снимката...) - евтин еквалайзер Лель - distortion BOSS Metal Zone ;) - Larious 20W...

това най-накрая малко не ме кефи, ама между другото надвиква барабани... да не верваш... :guitar:

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, темата е за любим chain, ама понеже не винаги имаме толко пари, аз ще ви кажа с какво съм в момента:

OLP - J. Petrucci signature model :) (на снимката...) - евтин еквалайзер Лель - distortion BOSS Metal Zone :D - Larious 20W...

това най-накрая малко не ме кефи, ама между другото надвиква барабани... да не верваш... :guitar:

:D

Как бе - Метал зоун + Дейв Лариос си е направо класика в жанра :D Направо кърти мивки и балатум.

 

Дълго време свирих само с това и един прекрасен Пълдин :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечо :D - Ibanez RG320 - Marshall Shred Master - Delay (Danelectro) - Equalizer (Danelectro) - Stereo Chorus (Union) - L55 - Мечо :D

Ха, колега със шред мастър :D Рядкост :)

 

Моят "чейн" е твърде прост: китара -> кубе. Въпросния шред мастър не се понася особено с Park-чето и не го ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния Shred Master го преоткривам всеки ден.......кефи ме......а и го имам от доста време....а аз съм сантиментален :). Малко шум внася когато гейна е на макс, но не е болка за умиране...останалите джаджи са безшумни :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Идин приличен нойз гейт нямаш грижи. Иначе педалчето рулира. Но дистъра на Парк-а ми е кажи-речи същата хава. Само че по безшумен :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да...по принцип планирах да си взема BOSS Noise Suppressor, но реших, за сега, проблема като връткам Gain-а на 8-9 и шума изчезва.....а и звука е по ясен, което е добре. Но като цяло Мечо обича Gain-а на MAX :killyou: :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има различни за различни стилове :D

За Jazz/Blues

 

Fender Telecaster>Vox Wah Wah>Marshal Valvestate(s 2 kanala za chist i kriv zvuk)

 

Za po tejka muzika

 

Fender Strat >Vox Wah Wah>Ibanez clasic metal>Gate>Reverb>Eqilazer>Marshal Valvestate(s 2 kanala za chist i kriv zvuk)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.