Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!


Sieger

Recommended Posts

Guitar-Digitech Death Metal Dist.-Rockson Choros-Stagg CA.20R AMP (между другото Стагчето не свири силно,но за сметка на това съм доволен от звука и най-вече от Ревербчето) :godbless:

Редактирано от nasius0123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към

Yamaha RGX121s - Behringer AM100 Acoustic Modulator - Digitech Grunge - Digitech CF-7 Chorus Factory - Digitech DigiDelay - Laney LX65R - EV Co-4 - Централно .

 

добавяме и Уах (и махаме берингер продукти от гитарчейна) и става

 

Yamaha RGX121s - Ibanez WD-7 Weeping Demon Wah - Digitech Grunge - Digitech CF-7 Chorus Factory - Digitech DigiDelay - Laney LX65R - EV Co-4 - Централно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така правя вече. А и понеже съм начинаещ все още, като включвам дисторжъна по 1 път през 2 седмици се усеща, че напредвам и се кефя. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,чейн..,лампов амп с драйв и Селешън говорител.За буст Бос СД1 (овърдрайв) или ДС1 (дисторшън) ,тия последните ги включвам и вързани понякога,защото съседа под нас е с бебе,и трябва да ги щадя от децибелите.Това при тихо свирене, иначе ампчето -волюм-9- драйв 1 ч. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къдрав кабел.От едната страна съм аз а от другата един Marshall VS30R.И китара има Squier 60 Aniversary HH - един път.

Имам и процесор Digitech 70 - много яка машинка.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък е само китарка и кабел към комбо Фендер фронтмен 65р.Просто, лесно и непретенциозно.

;):hysterical: И аз си ползвам (отскоро) едно такова комбо и съм супер доволен- добър драйв, малко не съм усъвършенствал еквалайзера, ама има и за това време. Даже не се замислям за дисторжън или ефект- и така си върши прекрасна работа. Пускаш и :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за непретенциозности : Китара-Fender Frontman 15G (за вкъщи) и Китара-Line6 Spider II 112 за джангър с бойните другари ;)

 

П.П: чат-пат слагам и един самоделен дистер.Направо цепи мрака, еей! "Млад конструктор" for the win ! Само дето е малко непрактичен с оглед на това, че се помещава в една сапунерка :greenangel:;):hysterical: Красотата му е вътрешна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китара (варират) - DOD Sustainer/Compressor - Cry Baby Wah - Beringher EQ - Marshall Drive Master - Zoom Hiper Lead - Boss Chorus Ensamble - Digitech Digital Delay - Amp (пак варират) :girl_witch: Искам да си купя Phase 90, Tremolo, Noice Supressor, Digitech Whamy и мисля, че не ми е нужно повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм отдавна не съм опреснявал.

 

Добрия стар Страт, влиза директно в лапмпов преамп Garland, на който в лупа му има един педал борд на Уоруик, на който са наредени:

 

N-Audio Firesound 2 --> Ibanez SD9 --> N-Audio Auto Wah --> Dunlop Cry Baby (най-стандартното, мисля да го подменя с едно 53Q) --> Electro Harmonix Small Stone (чудя се дали да не го сменя със същия но от Nano сериите, че заемат по-малко място пък педал борд-а не стига вече или пък да не му направя Франкeн мод-а, дето е зададен в нет-а) --> Line 6 Echo Park

 

А преамп-а засега отива директно в ин-а на Roland Blues Cube.

 

Следва EV Co4 микрофон --> TC Electronic Konnekt 24D, откъдето си ползвам ревърб и компресор на TC Electronic, а после това отива директно в компа...

 

Това, което наистина ми се ще е да имам и едно тремоло (настъпи кутийка де), със познатия мекичък винтидж звук, повече не ми требе по чейна :girl_witch:

 

П.С. Също така в момента се готвя да се зарадвам коледно с нещо лесполо подобно. Мислех си направо за един Gibson, но (макар че тук разни хора ще ме замерят с каквото могат) не мисля, че си струва парите. Затова засега съм се насочил или към някой Hagstrom или ако живот и здраве намеря нейде из европата Michael Kelly Patriot (много трудно се намира дееба, ПРС копията му ги има нвсъде).

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ми квото има за сега т'ва :)

 

Китара Squier/Lag->SuperCrybaby->Zoom 505II->Squier 15"

 

Китара Squier/Lag->SuperCrybaby->dist. DS1->Squier 15"

 

Китара Squier/Lag->SuperCrybaby->Soundcard PC

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.