Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!


Sieger

Recommended Posts

Иначе Sieger няма да е зле да каже и чейновете си с VAMP и да каже кой му ги е правил хахаха  Всъщност сега се усетих, че ме домързя и не ги направих, но как да е...

 

Ъхъм, Ъхъм! На вампа нищо не си правил... Почти нищо де... Сега почнах нов пресет и за сега е ок ама да видим...

 

Иначе на вампа ползвам само Амп и Кабинет симулацийте, реверб и малко гейт.

Другите си ги добавям от PC-to

оф топик

колкото по бързо смениш

вампа с нещо друго толкова по доволни спомени ще имаш от него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе... чакай първо сами да стигнем до извода, че Vampa sux и след това да го сменя :)

 

А иначе вчера Edgecrusher каза, че Вампа е идеален за нискобюджетен китарист...

Аве как да е... ще поживеем и ще видим.

 

А иначе имах предвид за неща след Вампа... на Вампа присетите си ги правиш ти, но след това май аз ще бъзикна малко... нали аз съм тонрежисьора както казва Налбантов :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с много ама много главоблъсканици от вампа може да се изкара доста добър саунд, особено в присъствието на РС... Така поне аз мисля! Пък и чух едни записи на edgecrusher който бяха много добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с много ама много главоблъсканици от вампа може да се изкара доста добър саунд, особено в присъствието на РС... Така поне аз мисля! Пък и чух едни записи на edgecrusher който бяха много добри

Vamp + PC + Sturmfuhrer е истината хахахаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с много ама много главоблъсканици от вампа може да се изкара доста добър саунд, особено в присъствието на РС... Така поне аз мисля! Пък и чух едни записи на edgecrusher който бяха много добри

Vamp + PC + Sturmfuhrer е истината хахахаха :)

Да...ако китариста е навит стила на групата да е Drum'n'Bass :)

 

Какъв е усилвателя? V-Tone сигурно или

Behringer Vintager Gм110 Analog Modelling Amp

 

\m/analog\m/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко :)

Мене нема кво да ми краднеш :)

Китара- X V-amp - компа = куфялка!!!

 

Не ги слушай младежите Вампповете са си Ок :)Освен за Дръм енд бейс стават и метал, няма да се плашункате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко :D

Мене нема кво да ми краднеш ;)

Китара- X V-amp - компа = куфялка!!!

 

Не ги слушай младежите Вампповете са си Ок ;)Освен за Дръм енд бейс стават и метал, няма да се плашункате

Абе ВАмповете се си супер, ама докато постигнеш звука който искаш, можеш яко да се поизнервиш (като мен днес примерно ;) )

Аман от тия младежи! :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко :)

Мене нема кво да ми краднеш :)

Китара- X V-amp - компа = куфялка!!!

 

Не ги слушай младежите Вампповете са си Ок :DОсвен за Дръм енд бейс стават и метал, няма да се плашункате

Той младежа говореше за друго... че ако аз настройвам вампа на китариста ми, ще го намаля толкова, че да остане само дръм н басс:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих тази тема защото ми е доста интересно да разбера какъв е любимия чейн на всеки от вас и евентуално да поплагиатствам малко :)

Мене нема кво да ми краднеш :D

Китара- X V-amp - компа = куфялка!!!

 

Не ги слушай младежите Вампповете са си Ок ;)Освен за Дръм енд бейс стават и метал, няма да се плашункате

Той младежа говореше за друго... че ако аз настройвам вампа на китариста ми, ще го намаля толкова, че да остане само дръм н басс:)

Че защо ти ще настройваш В-Амп-а на китариста ве??? :twisted: :twisted: :twisted: :killyou: :killyou: :killyou:

 

Както и да е аз с тебе няма да се занимавам... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре, и аз да се обадим ...

 

Китара - усилвател - Digitech GNX 1 в ефект луупа - D.I. box - после тонрежисьора да си го ръга къде си иска :beer::D:):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Китара - GNX (amp sim, cab sim, EQ, stomp box sim, noise gate, compressor) - DI Box - SB Live - EQ - tubesim+reverb - dynamics processor !

 

леле мале, май съм се поолял :cheers: Ама ми звучи яко дееба ;) Втори вариант:

 

 

Китара - GNX - amp (по-семпличко, май :D ) Трети вариант:

 

Китара - GNX - кубе - DI Box - SB Live.

 

 

Третия чупи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aве, кат си говориме за чупене те ме и мене:

 

Китара (разбира се :green: ) - амп - ГНХ в ефект лууп-а - ДИ

 

Трошене, трошене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.