Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!


Sieger

Recommended Posts

Schecter ATX Solo 6 ->

TC Electronic PolyTune (тунер) ->

Dunlop CB-535Q (уа) ->

Garland Custom Amplification (Soldano Slo100 clone) 

 

във FX Loop-а на ампа има:

Boss DD-20 (дилей) ->

TC Electronic Hall Of Fame (ривърб) ->

Electro-Harmonix Super Ego (синт енджин) като то от своя страна има EarthQuaker Devices The Depths (оптичен вайб) в лупа си ->

Boss RC-3 (лупър)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Schecter ATX Solo 6 ->

TC Electronic PolyTune (тунер) ->

Dunlop CB-535Q (уа) ->

Garland Custom Amplification (Soldano Slo100 clone) 

 

във FX Loop-а на ампа има:

Boss DD-20 (дилей) ->

TC Electronic Hall Of Fame (ривърб) ->

Electro-Harmonix Super Ego (синт енджин) като то от своя страна има EarthQuaker Devices The Depths (оптичен вайб) в лупа си ->

Boss RC-3 (лупър)

Доволен ли си от ривърба на TC ?  Аз съм в търсене на добър, но не много скъп ривърб. До сега се бях нагласил за EHX Holly Grail nano понеже е бюджетен и минималистичен, но истински харесах един Super Natural Ambient Verb на HardWire ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велик е, страшно много му се кефя, но аз го ползвам с най-екстремния вид ривърб с почти всичко на макс. Върши ми перфектна работа, но много зависи как и за какво ще го ползваш. Мисля си, че би свършил добра работа за повечето неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из това газя в момента:

 035708847.jpg?r=0

Звук идва предимно от тези: 

035708936.jpg?r=0

Цялото мазало излиза стерео и влиза в тези страничните, на които им ползвам само чистите канали. Внимание! Не се взирайте без предпазни средства в онова малкото долу по средата! Marshall MG spotted!: 

035708937.jpg?r=0

Вляво е 4х12, вдясно изолиран 1х12 кабинет с V-30. Оттам с по едно микрофонче в пулта и към вечността :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тоя маршал да го махаш, че хич не отива на телето

Прав си приятелю. Това кубенце не може да изкара и 10% от звука на Телето. Свирих на лампова глава  с кабинет и успях да усетя тръпкта от истинския теле саунд. Това вкъщи си е мъчение и гавра. И реда на кубето ще дойде ! Скоро !

 

 

ГОТИН ЧЕЙН и Глава  DYLGIQ.  Колкото до MG-то .. ми е до болка познато.  За съжаление.  

Коя китара от 4-те ти е най-любима ?

Редактирано от DaftFunk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недейте така, МГ е сила! Любимата ми китара е първата ми, но вече е много стара и рядко свиря на нея: 025429184.jpg?r=0

Колегата ми си купи LPJ и  е доста доволен, а той има високи критерии за инструментите. Аз също я хванах и бях приятно изненадан. Това, че не съществува нискобюджетен Лес Пол е вече мит. Единствено дразнят финишите. Но ако ти харесват примерно по-странни финиши, китарата е отличен избор за заместител на класически LP. Освен това има body relieve ...така че не ти скръшва гърба от тежест ако трябва да свиирш продължително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата ти - митбъстър! Съгласен съм - нискобюджетен Лес Пол съществува, време е за командировка до Лох Нес :) Не се шегувам - ей ми го летния чейн, пълен с класически финиши и гръбни облекчения: 035709962.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^

Имаш повече стомпбоксове от Сатриани... А колкото до финишите ти си знаеш.

Редактирано от musicman
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.