Jump to content
Българският форум за музиканти

труден въпрос


mjumjun

Recommended Posts

Според мен Fender Blacktop Strat има доста гибсънски тонове, а адаптерите се делят, така че получаваш и много фендерски такива. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че искам да се правя на много разбиращ но според мен сигничър моделът на Джон Петручи също предлага доста добри звукови качества.Естествено срещу съответната цена която за някои е твърде висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мен, опитът да се съчетаят в едно двете основни, противоположни концепции за саунд при електрическите китари, ще доведе до някакво пълно недоразумение. Пиша го с най добри чувства и без всякакво желание да дразня, просто си споделям мнението с желанието да бъда полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за предложенията,

доста се размислих за някои от тях. сигурно съм ви подвел с тея гибсън и фендер насоки, че мога да си позволя скъп инструмент.

отделно мисля да пиша на КД, да ме ориентира кое, колко и как, понеже гъдела да имаш инструмент направен само за теб е доста голям, та за това ще си взема нещо бюджетно за сега за да имам поне един инструмент и ще чакам по-добри дни за портфейла.

 

та в този ред на мисли, някой да има мнение за тази китара

 

http://www.thomann.de/gb/epiphone_gothic_lespaul_studio.htm

 

по-хеви е от моите нужди, но според ревютата има тон и дълбочина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мен, опитът да се съчетаят в едно двете основни, противоположни концепции за саунд при електрическите китари, ще доведе до някакво пълно недоразумение. Пиша го с най добри чувства и без всякакво желание да дразня, просто си споделям мнението с желанието да бъда полезен.

 

 

благодаря за мнението ти. напълно съгласен съм, ако имаше такава китара Г и Ф отдавна да са фалирали.

 

зададох въпроса така, че да получа максимално обща информация с надеждата да съм пропуснал някой модел или марка, понеже съм краен традиционалист, и извън гибсън и фендер рядко поглеждам.

 

поздрави,

 

 

милен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного правилно разсъждава Кольо и по тази причина е добре да се събират различни марки и модели в колекцийка ...с течение на времето де!

Някои колекционират автомобили , други мотори, трети пощенски марки...четвърти еди кво си...,а защо не китари!?

Иначе е възможно да има такъв хибрид китара или да се появи за в бъдеще.

Преди известно време продадох една китара LAG /правена във Франция /подобна по форма на PRS / на съфорумника Диан,сет нек с тънък гриф и с делящи се адаптери EMG-имаше учудващо добри звуци и безкрайно удобна на пипане.

Сега чувам , че ще я продава- искал Фендер ...

 

 

----------------

 

Но така явно ще вървят нещата - едно поколение се радва на едни инструменти, следващото на други ...

 

дерзайте!

 

:Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което търсиш го има ето тук.

Китарката може да дели хъмбъкарите на сингли и да постигнеш фендер звучене,а иначе гибсънското. :Piano:

 

79350_l.jpg

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^мерси колега,

 

наистина е това, което търся

 

чух няколко демота и се впечатлих.

 

сега остава и томан.де да го вкарат в продажба

 

поздрави,

 

 

милен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ти допада адаш!И забравих да кажа че е нова концепция и наистина я няма,ама ще я пуснат на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ти допада адаш!И забравих да кажа че е нова концепция и наистина я няма,ама ще я пуснат на пазара.

 

пусната е, но в началото на месеца и явно не всички магазини я имат.

http://www.dv247.com/guitars/epiphone-nigh...ireburst--79350

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на това 3-12 working days delivery не се хващай. Аз през лятото бях поръчал на тази схема китара от dv247 и чаках няколко месеца преди да си поискам парите обратно и да си я купя от томан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да предложа :)

 

http://www.thomann.de/de/fender_custom_tel...r_fmt_hh_am.htm

 

Стига да не те дразни формата на телето... махагоново тяло със сет нек и 2 дънкан хъмбъкера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.