Jump to content
Българският форум за музиканти

"reflex" - Новото откритие на Българския рок


bombjack

Recommended Posts

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

F.I.N.E :))))))))))))

поздравявам те с едно парче от последното ни свирене на живо :)))))))

секция - LIVE -2 - GHOST LIVE !!!!!!!!!!!!

качих го вече на сайта да се кефат хората !!!!!!!!!! :):):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

???? :cheers::singer: :wall: :think: да се кефат хората викаш ! Че голяма мъка беше да го дочакаме да го качиш най-накрая. А кога ще идвате в България и кой ще ви подгрява :singer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и мене не ме впечатлявате. Сори :)

Тая самореклама ми прилича малко на рекламата на Фанданго дето бяха пуснали по ТВ "Те са млади, свежи, новото откритие на БГ сцената". И после кво....Пълна скука. :)

Освен това фанете някой дето разбира английски да ви пооправи текстовете: пример: I can't falling down, I can't living down определено не става, от Monsters of Rock въобще няма да им се понрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то вашия сайт и за ч*кии е почнал да става  :godbless: .

Не видях никой да е благодрил на Евтим за фантастичната реклама с която надмина вашата, и то с едно единствено изречение! :godbless:

Сложете и нещо мъжко да не загубите женската публика! :green:

За сайта - винаги има място за подобрение! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bombjack, човеко, направете нещо с този английски... Това не е само заради комерса... Аз претендирам, че знам английски и ми стана зле докато ви четох текстовете... :) Така ще прогоните хората от вас, момчета. Махнете ги, преработете ги... намерете поет ако трябва да ви ги напише, но не се излагайте. Не си направих, даже труда да чуя музиката ви... още с текстовете ми се стрихте банални... За да избегнете това мнение от хората, които слушат такава музика и биха искали да ви чуят, оправете тази нередност...

Не искам да се заяждам, просто си казвам мнението, което може и нищо да не значи, но си е мое. Надявам се тази критика, да не ви е обидила, не е това целта. По-скоро е поредния съвет! Успех... когато се прибера вкъщи, ще изслушам парчетата, като игнорирам текста...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....прав си пич !!!! всичко ще се пее на БГ вече !!!!!

:)

говорихме по този въпрос с пичовете от бандата ......и мен не ме кефат много много текстовете !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да добавя....

 

едно ваше текстче май е яко краденко (заемствано на 100%) от Maiden. Песента им е "The Thin Line Between Love And Hate"....

 

 

хванете си текстописците в ръце...

 

 

а, да и PR-ите също... :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.