Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за Бас пак


earth

Recommended Posts

Като за начинаещ как е?

 

http://www.veselinkoychev.com/bgp.html

 

Знам, че за тези пари не мога да си взема нищо особено.

Ако имате някакви предложения за нещо добро до към 350 лева, кажете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yo!

Само бас ли търсиш за тези пари или за цял сет за начинаещи?

 

Сет.

 

ПС: По нови преизчисления, мога да си позволя нещо на цената на

http://bass-guitars.musiciansfriend.com/pr...Pack?sku=519527

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От изброените Ibanez сета е за предпочитане, само Берингер-а - недей, пръчка е голяма, имал съм контакт с такъв.

Има приятни оферти за 2ра ръка, като това например или само бас китара, да не говорим, че има и чисто нови басове на добри цени, който и звучат доста добре. Другите неща от комплекта (колани, перца, калъфи, кабели, тунери и т.н.) можеш да си ги накупиш едно по едно и то по-готини от тия в комплектите, които обикновено са пълен жмел.

Успех в избора, блъскал съм си главата над подобни казуси сума време и знам, че е шит, вкарай малко търпение и ще избереш най-доброто за нуждите ти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, вече се бях разубедил да не взимам Behringer.

Прочетох доста позитивни мнения за Cort, така че на нея съм се спрял, засега :offtopic-001:

И като гледам, сигурно няма да е сет. От тези който даде, коя е подходяща за начинаещи.

Стилът музика, който ще е свири е доста неуточенен (по-тежка музика), така че за това не мога да коментирам.

Редактирано от earth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма бас за начинаещи или напреднали, има такъв, който ти е удобен. Помотай се по магазините, виж ги кортовете, удобен ли ти е грифа им, разгледай и повечко други китари, щот' на снимки всички са много хубави. В момента има една много добра оферта за Warwick. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно, но това не променя фактите. :)

 

Иначе, по темата - всичко, което ти е достъпно като финанси, е подходящо за начинаещ. Така и така, ако продължиш да се занимаваш сериозно, ще си смениш първия бас за по-сериозен инструмент по-натам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и тоя Берингер как са го обрисували в описанието - Тяло Клен,Гриф Палисандрово дърво - брех че реклама тоя клен за нищо го нямат:)

Редактирано от Valeri_pj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка седмица поне по веднъж пишем едни и същи работи, ама не четете. След като можеш да отделиш до към 450 лв, си взимаш един Cort Action и едно малко комбо втора ръка и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.