Jump to content
Българският форум за музиканти

Старите кучета


Recommended Posts

Ами да- Tony Royster e един от най-добрите студийни музиканти. По много показатели превъзхожда някои от именитите си колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да ама му е писнало от свирене и сега е зъболекар! Голям праз! Няма значение дали си добър важно е да се кефиш на това, което свириш и да се усъвършенстваш, но само до толкова,че да не загубиш интерес! Иначе е тъпо! Бонам е искал да бъде звезда и е имал някакво нечовешко его и това го тласкало напред, невевроятен барабанист! Вече има значение дали си говорим за творци или за барабанисти! Барабанисти-independent (чикиджии) колко щеш малко са останали тези, които не се стремят да бъдат звезди!

Brad Wilk и Danny Cаrey са такива без да са стари кучета!

 

А,че класиката си е класика няма спор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе той Тони след като сме го гледали, как на 12 години сдухва дори някои от най-добрите барабанисти, на 20 години е нормално да реши да пробва с нещо друго :cheers:

 

Май само Делян спомена Саймън Филипс. Любим фюжън барабанист, много ми харесва стилът му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Keith Moon!!!

Bill Ward!!!

Chad Smith!!!!!!!!!

Ама Dave Grohl???И аз много си обичам Nirvana, но той според мен е на съвсем посредствено ниво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе... може да съм много зле, ама не знам и 15% от имената дето казахте... имам чувството, че и вие си нямате представа кой е Animal Taylor нали B)

 

поздрав:

Motorhead - Ace of Spades :P haha

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе много ми е интерестно къде оставихте Jeff Porkaro и Elvis Jones :godbless: или пък Garibaldy

 

~Модерирано от The Crow -моля,ако можете пишете на кирилица~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли някой,който да обръща внимание на groov-a ? :think:

 

~Модерирано от The Crow-моля ,ако може пишете на кирилица~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам, не съм слушала Probot. Съдя за стила и уменията му само от изявите му в Nirvana. Следва, че той или се е правел по неизвестни причини на елементарен, на моменти некомпетентен барабанист, или, по-вероятно, е работил много и се е развил много добре като музикант. Радвам се.

Paliev The Butcher, защо ми говориш на английски? Не, не се заяждам, просто любопитствам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама Dave Grohl???И аз много си обичам Nirvana, но той според мен е на съвсем посредствено ниво!

:godbless: Ееееееееееееееееееее-как си могъл да го кажеш... :godbless: Кощунство... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето успях. След продължителни усилия на волята и след внимателно преценяване на риска да ме линчувате, успях! ;-)))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Май само Делян спомена Саймън Филипс. Любим фюжън барабанист, много ми харесва стилът му...
ако бях дошъл до този топик по-рано това щеше да е първото име което щях да напиша - заедно с това на Портной:)..Филипс рулз!!много ме кефи. :ph34r:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.