Jump to content
Българският форум за музиканти

Фалшив ли ми е Епифона?


death^metal

Recommended Posts

Според мен ти е фалшив.Най-лесния начин да разбереш е акто гледаш потенциометърите.Има и още много неща,но те са трудно забележими.

Knobs.jpg

След като ти разгледах по -подробно китарата искам да се извиня,че съм написал,че е фалшив.Epiphonе ти е истински.

021919433.jpg

021919436.jpg <------ Твоята китара

 

Според снимката мислената права между потовете , трябва да е успоредна на струните и рамките на адаптерите.

На ментето бие вдясно.

Според това, ако е достатъчно, като докалзателство, би трябвало китарата, която е под въпрос, да не е оригинал.

Преполагам, че няма документи от покупка от магазин, които да докажат, че е Епифон.

Ако пък има, постни ги.

Второто нещо, което може да се направи, е да се АБ тестне с епи стендърд, за който се знае, че е оригинал и ще се чуе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

:cheers2: пичът изглежда така, сякаш редовно злоупотребява със стимуланти. Най ми хареса гласът му зад кадър "whoa, super jobs!" :music336:

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^тва е от химията ,баце,тия пръскат без маски,ако забелеза.

То и тука сме търкали с тежко напоени с ацетон парцали разни табелки (без маски) - здраве за пари..

При продължително "забогатяване" оставаш без зъби най-малкото..

А водещите се праат на клоуни по сценарий.

ЧНГ :cheers2:

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако прекарвахте и една 5-та от времето, което висите тук в свирене в България щеше да е пълно със Стив Вайовци и Ингви Маустиновци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Belgarad

 

А ако хората по принцип се въздържаха от такива неадекватни включвания, като цяло форумът щеше да е много по-добро място. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ на всички! :cheers2: Живи и здрави.

 

Ако някой се съмнява в своя Епифон - това е темата, нека да поства снимки и да задава въпроси.

 

Иначе идеалната ситуация, при която си купуваш инструмент (особено висок клас) от доказал се търговец и получаването на преполагаемо истински сертификати към инструмента е доста скъпо струващо удоволствие. В повечето случаи 40-50% нагоре. Цаката е да вземеш същото нещо на половин цена и ако имаш късмет - то ще е читаво и оригинално. :hysterical:

Ако пък не вярваш в късмета си - трупането на пари не е лоша идея :wallbash:

 

П.С. Определено тези неща важат за случаите на дистанционно пазаруване, без възможност за допир с инструмента. Ако пипнеш инструмента, взимането няма да е на късмет, а въз основа на личен избор :coolp:

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия, където съм си ги харесал в УК аукционите са по 1200-1400 лири, и някакси има напрежение, дали късмета ще проработи :cheers2: А и не ми се дават толкова кинти - те нови са по 1750-1850 лири.

Редактирано от death^metal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.