Jump to content
Българският форум за музиканти

Война срещу чалгата за Нова Година


Recommended Posts

^ма ти разсъждаваш странно

Не че блусарите тук са на принципа по-велик от еди кой си, а че са изостанали или не са на мястото си

Какво изоставане - това не е Състезание,тази музика (поне аз) се свири за кеф и ако ти идва отвътре.

Виж,че не е на мястото си в БГ си прав/а.

едит- кви щипки ,всичко е КРАДЕНО , освен,че плащат на бедни рокаджии да им правят аранже и не само..

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 152
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Защо трябва да се вкарват пари в рока и да се рекламира и т.н... за мен лично това, че е малко ъндърграунд му е част от чара. Аз не искам да виждам рок плакати на всяка спирка, не искам да гледам чичовци и лелки излизащи от механата с тениски на AC/DC въпреки че им знаят 2 песни... Превръщайки рока в продукт той ще си изгуби от обаянието, ще стане мода и ширпотреба. Ще почне позьорщината и ще стане новата чалга...не се съмнявайте, че в България абсолютно всичко може да бъде превърнато в чалга...и под чалга нямам предвид музикалния жанр.

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^убав пост :)

 

Абе некадърни сте (сме) и това е.
@maslilinka,заповядай на някое наше свирене,ма трябва да си на 2-3 бири - без да показваме цици (щот сме чичковци) пак има настроение и купон - Рокнролл му викат. :drummer:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е трудно човек да бъде истински,само музиката го прави такъв, тоест всичко което не е долна гнусна чалга подлежи на разум.....................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YNGWIE308 прав си, но каузата е обречена на провал. Видях те как свириш...би било жалко да загинеш (или хора като теб) заради куцо магаре, Терминал 1 или 2 е по-приемлив вариант, според мен. Територията не ви/ни заслужава.

 

..що се отнася до това дали имам представа.. да имам, живях с такъв човек няколко години - хеви метъл съм си все още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе,някой ако ми пусне чалга В къщи ще го изхвърля със се парцалите..е,жената ми слуша/предпочита някакви ню-уейв неща,но си е до виждане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горния ми постинг просто можете да го четете на глас и да се усетите да спрете да се оплаквате и да търсите някакви виновници за личната си финансова нищета.

 

треа най-после да се усетите, самата тематика става досадна- чалга - анти чалга.

 

дай те малко по свежо, повече позитивизъм и без оплаквания, нито обвинения.

:punk_guitar:

 

@VALITCHY

 

кво е рок онли?

един от организаторите по-точно.

треа да сперете с тази индивидуална форма - в единствено число.

всеки един успех е плод на колективна работа.

 

сериозно, време тази тема да бъде резната и поизчистена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки един успех е плод на колективна работа
ахаа,тук ли е ключа от палатката,мен?

Рокаджиите не могат да драпат сами - трябва едно рамо,ма тва не е като да платиш гумата у ц*ците на некоя селска русалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://mysound.bg/?act=bigm

Стоян Роянов - Я-я за интелектуалщината и претенциозността в шоубизнеса

"Това е то интелигенцията - малко се разминава с интелигентната част от проблема. Отвращавам се от тези лигльовци, които се правят на големите хора на изкуството, а няма какво да ядат в същото време. "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко е, че не можем да спорим. На мен лично ми е кусур точно тази липса на култура на разговор и вечната първична препратка към криви емоции. Някой път пускам нек'ви теми за обсъждане с идеята да се полафи, поспори, да се вкара хумор, сатира, дори малко жлъч и да потъне темата. Абе да потренираме. Нормално, форум е. Но какви сме всички нещастни ненавистници - не е истина. А искаме да създадем общество от съмишленици :P хахах

Поредната тема, която се измества до личен пост за предходния пост.

Е, нека се затвори темата. Иначе прераства в лична.

 

П.с. Аз лично харесвам Тони и смятам, че мнението му заслужава внимание. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bmmusic,

човече,

не е нужно да си музикант за да си критик. аз например не съм музикант, но съм търговец на музиканти, продавам, купувам музикални продуки, групи, музиканти. слагам ги да свирят насам натам. мога да си критикъвам колкото искам, и когао и където искам без да се притеснявам, че ще нараня егото на еди кой си.

така че TONY

е в правото си да си изкаже мнението за калпавата работа на канал едно. Плюс това Той е косвено спонсор на това мероприятие и би могъл все пак, ако е недоволен да го каже по някакъв начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,

Явлението чалга не се обосновава от 3 000 тъпи песни.

Това е обезличаване на личността.

Прочее И тази тема Е Чалга.

За Бога братя, ЗАБРАВЕТЕ ги!

Ще перефразирам един тъпак от началото на Прехода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.