Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

не е направен добре...много е семпъл и снимките са много безразборно подредени...единственото нещо,което хваща окото е трайбала горе...говоря изцяло за графичния дизайн не за съдържанието на сайта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък го харесвам! Стилен, семпъл. Не е вярно това че снимките са подредени безразборно. Както се казва "Разни хора, разни идеали!" :godbless:

Само дето книгата за гости не работи! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите! За семпъла ще кажа, че това е търсен ефект. За книгата за гости - :godbless::godbless::virtuoz: за съжаление е руска фри книга и явно е счупен сървърът им вече. Надявам се да си го оправят и (особено!) да са си направили бекапи.

 

А иначе го постнах тук този сайт заради музиката дето е вътре - надявах се основно на коментари, свързани с кавърите ми. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за класическа музика, основно се вълнувам от периода на Барока. Музикалните ми опити почти винаги се въртят около него.

Думи, които много ми харесаха...:godbless: ! Колкото и мидитата.

А иначе, сайтът бива, пеенето - тоже. Но най-много ми хареса секцията със стиховете. Доста добри неща! Между другото темата не е ли за "Линкове"? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми не, щото 3 от мидитата аз съм си ги мислил. :godbless: Не, сериозно - админите могат да я преместят - просто съм нов и я пуснах преди да се ориентирам съвсем. :virtuoz: А пък за стиховете - благодаря. Търся доброволци да ги направим на песни. :godbless:

Редактирано от majonkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сайта няма нищо общо със дизайн, явно се набляга на съдържанието :)

 

Аз не забелязах пича да е искал някакъв фийдбек за дизайна или такива неща, то дизайн просто няма... съдържанието нещо не ми е по вкуса, няма да го коментирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.