Jump to content
Българският форум за музиканти

Честита коледа, момчета, откраднати китари!


mjumjun

Recommended Posts

В моя квартал има една заложна където се продават китари и оборудване...

 

Къде точно е това?

 

mjumjun, вероятно си обиколил заложните къщи в квартала, вкл. около пазарчето.

 

Белият Орфей няма как да се сбърка.

 

 

не, не съм. новината ме завари извън БГ и едва сега се прибрах вкъщи

утре ме чакат разпити полиция и т.н. но ще обикалям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

послушах ценен съвет и ги качих тук http://img222.imageshack.us/gal.php?g=sfen...efatstratgi.jpg

това са 3 от петте, още издирвам снимки на другите 2, че и харддрайва е заминал и компа, абе, мазало

 

поздрави,

 

 

милен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствам ти, въпреки че това много не помага. И мен са ме обирали до шушка. Най-лошото е нещата, които не могат да се купят с пари...

 

Пожелавам ти здраве и щастие, всичко се връща (макар и не винаги в буквалния смисъл).

 

Непременно ще сигнализирам ако забележа оферта с някоя от китарите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че админите трябва да закачат темата някъде, където ще бъде видяна от повече хора... Това е ключово за намирането на инструментите. Писах в Предложения за това, дано някой обърне внимание. :unsure:

Редактирано от hed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле преди 8 години точно в тоя квартал ни обраха на цялата група всичко - инструменти микрофони усилватели...има някакъв минимален смисъл от преписка по случая в полицията, защото единствено соло барабанчето намерихме тогава в мизикален магазин, обаче поради лиса на сериен номер и документ за закупуване още си стои в първо районно. Не искаха да го върнат...както и да е аз ти пожелавам да излезе по скоро нещо... тогава нямаше музикантски форум сега имаш голям шанс с тази тема някой да види китарите някъде. Аз лично няма как да сбъркам ако видя някоя от тия китари, може би акустичната е по-трудна тъй като има повече такива, но колкото повече хора видят тая тема толкова по-добре. Те могат да са в цяла България, но и форума не е малък като география на потребителите. Аз не мисля, че няма да ги продадат тук, мисля че ще ги шитнат за по 40-50 лв и окото им няма да мигне, кой ще ги търси после-купувача да му мисли. Те да си осигурят една доза всичко правят...в Слатина има доста наркомани които действат и по поръчка за кражбите между другото и полицаите ги знаят повечето, но както и да е. Слатина е към първо районно, не е зле да се запознаеш лично с дознателя и полицая или инспектора, които разследват случая и да държиш връзка с тях. Някои от тях са доста свестни хора и се опитват наистина да си вършат работата, въпреки мизерията в която са поставени да работят. Поздрави и успех ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле преди 8 години точно в тоя квартал ни обраха на цялата група всичко - инструменти микрофони усилватели...има някакъв минимален смисъл от преписка по случая в полицията, защото единствено соло барабанчето намерихме тогава в мизикален магазин, обаче поради лиса на сериен номер и документ за закупуване още си стои в първо районно. Не искаха да го върнат...както и да е аз ти пожелавам да излезе по скоро нещо... тогава нямаше музикантски форум сега имаш голям шанс с тази тема някой да види китарите някъде. Аз лично няма как да сбъркам ако видя някоя от тия китари, може би акустичната е по-трудна тъй като има повече такива, но колкото повече хора видят тая тема толкова по-добре. Те могат да са в цяла България, но и форума не е малък като география на потребителите. Аз не мисля, че няма да ги продадат тук, мисля че ще ги шитнат за по 40-50 лв и окото им няма да мигне, кой ще ги търси после-купувача да му мисли. Те да си осигурят една доза всичко правят...в Слатина има доста наркомани които действат и по поръчка за кражбите между другото и полицаите ги знаят повечето, но както и да е. Слатина е към първо районно, не е зле да се запознаеш лично с дознателя и полицая или инспектора, които разследват случая и да държиш връзка с тях. Някои от тях са доста свестни хора и се опитват наистина да си вършат работата, въпреки мизерията в която са поставени да работят. Поздрави и успех ти желая!

 

 

благодаря Братле, бях при полицаите, писах, обяснявах, показвах снимки, документи. само да кажа, това може да са наркомани, но са супер подготвени, сигурно са стояли часове вкъщи съдейки какви неща са намерили, дето аз половин ден да търся няма да мога да открия. за китарите - естествено не за всички имам фактура, то няма и как - белият орфей го извадих от каруцата на един циганин за 10 лв:) и го реставрирах с емилиян, фендера е купен от щатите втора ръка и документ нямам, но пък той е доста странен с два хъмм-а, гибсъна също е редка птица, аз поне такъв БФГ не съм виждал в БГ, другите две са стандартни и ти си прав, че акустичната като всяка друга, но е купувана от xxxx, т.е. мога да докажа, последната лайън бай уошбърн също е различима, но не е никак атрактивна, едва ли ще им вземат повече от 20лв.

 

благодаря за подкрепата,

 

милен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле преди 8 години точно в тоя квартал ни обраха на цялата група всичко - инструменти микрофони усилватели...

Оу...аз го помня този случай...при студиото, в което работеше Миляка! Ужас!

 

Дано този път има повече шанс с намирането! Успех!

 

(...и все пак ми се иска след като се намерят инструментите, на крадците да им се извадят ноктите с клещи!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле преди 8 години точно в тоя квартал ни обраха на цялата група всичко - инструменти микрофони усилватели...

Оу...аз го помня този случай...при студиото, в което работеше Миляка! Ужас!

 

Дано този път има повече шанс с намирането! Успех!

 

(...и все пак ми се иска след като се намерят инструментите, на крадците да им се извадят ноктите с клещи!)

 

 

Охоо тежка присъда .. за това ми харесва ... друже дано си намериш китарите невредими .. ще огледам тука в моя квартал(люлин)... нищо чудно и тук да са .. много наркомани има ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за загубата...със сигурност е гадно, но поне знам, че пускането на тема тук 100 процента има смисъл. Аз ще се ослушвам, и ще проверя една заложна близо до лъвов мост, има китари принципно там... и така

Разпитай бакшишите, пусни слух, че даваш пари за информация, и от там може да излезе нещо...

Жалби е добре че си пуснал, ако си намериш и близък полицай да натисне случая да се разгледа по-внимателно, ще е добре.

Последен , но не по важност съвет - поне година следи подфорум продава тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам момента, в който някой ще напише, че ги е намерил или жертвата напише, че са изскочили от някъде съвсем случайно и вече са при него.

Стискам палци и пожелавам успех в търсенето. Ще се опитам да помогна, но още не зная как, но знам, че ще се постарая да поровя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега, има ли някаква развръзка?Намери ли си нещата, или все още status quo?

Редактирано от the pick
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм горе-долу в твоя район и днес ще мина покрай заложните къщи които съм виждал. Ровя много по Ибей и ще се пробвам и там дали няма да излезе някоя от по-скъпите китари. Дано имаш късмет и засечеш някоя.

И в горните постове го има въпроса, но и аз да питам: имаш ли запазени серийни номера?

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Колега, темата е от преди 2 месеца ...

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Колега. Грешката е моя. Което не пречи да се опитам да помогна,

дори и да изглежда безсмислено след толкова време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.