Jump to content
Българският форум за музиканти

Струни Ernie Ball


Much

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже къде във Варна мога да си купя струни Ernie Ball??

Ходих в xxxx и във Фактор но ми казаха че нямат никакви и от много време не са получавали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама и там няма в момента. Всеки път като ги питам ми отгварят, че "трябваше вече да е пристигнала поръчката, ама..."

Редактирано от Kalmar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^класика ;) ,праиш лека разходка до малкия ЦУМ на 2 етаж - обикновено има.

Ако няма - Фактор,ама у цума обикновено има GHS,които за Гибсън са страшни (брайт и издържливи)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не останах много очарован от музикалните магазини в Сф напоследък (особено Фактор). Отивам и питам: "Какви марки струни ще ми предложите на размер 13-56?" Получавам отговор: "Ауу такива дебели нямаме! Най-много 12ки." От там в РФ (където обикновено има някакви си 13ки...всеки път различна марка ама поне един комплект има...) и пак задавам моят въпрос: "Какви марки струни ще ми предложите на размер 13-56?" - и отговора - никакви :ph34r: В крайна сметка взех някакви смесени Ърни Бол - нещо средно между 12ки и 13ки...ама защо трябва да е така, питам аз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ама защо трябва да е така, питам аз?
Защото най вървят стандартни струни до 12,малко музиканти свирят с дропнати китари и с въжета,изписвай си от Динакорд с новата услуга или И-бей.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:ph34r: Мда, така ще е - ибей. Много хора свирят в ниски настройки, просто ние сме, така да се каже от ъндърграунда, и затова доста хора нямат наблюдение върху това.

 

п.с. Бях склонен да си купя и 7 струнен комплект и да не ползвам 1ва струна, ама пак няма :D Иначе за 7 струнна китара размера е 10-56, което е доста стандартно бих казал.

Редактирано от chris_barnes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога с това да помогна, токущо си взех от пощата 6 комплекта Ernie Ball 2239 RPS-9 Slinky,

които не се намират изобщо тук, на цена 42 usd с доставка от Щатите, т.е. около 60 лева. 10 лева е цената

на обикновените Slinky ако не ме лъже паметта в ЦУМ. RPS са с около 30% по-скъпи. Комплекта

RPS без транспорта е към 5 долара, нормалните Slinky в ибей почват от 3,50-4.

Не съм плащал нито мита нито други данъци и такси. Поръчвай смело от ибей и не му мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.