Jump to content
Българският форум за музиканти

Пиша страхотни текстове за фолк парчета!


viork

Recommended Posts

Абсолютно си прав. Не си извършил нищо против правилата на форума, а и ценностният идиотизъм на твоето поколение не би трябвало да изненадва никой от писалите в темата.

Трябва да имаш предвид обаче, че ценностният идиотизъм не е на почит в този форум. Дай си смета и за факта, че си полуграмотен. Това също не е изненадващо, но няма как да не дразни нормалните хора. В крайна сметка, мисля че всички бяха повече от толерантни с теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Как да разбирам „полуграмотен”? Имате в предвид това, че пиша на аматьорско ниво ли? В смисъл, че ги пиша така както аз си знам, а не както пише по учебниците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не малдежо, имаме предвид (без предлог) , че както и по-голямата част от твоите връстници с подобни интереси, не си усвоил правописа на матерния си език. Казано простичко, пишеш с правописни грешки, при това елементарни и ги допускаш често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като в утринна мъгла към теб вървя, знаейки, че ще боли…

Ще ти позволя да ровиш с пръсти в моята душа, да оставиш там следи…

И какво от туй, че за мен не те боли? Аз съм оптимист!

Макар, че очите пълни със сълзи карат ме да смятам, че съм мазохист….

:icon_shithappens: Това е доста по-добре! Действай в тази посока, ако ме разбираш! :ok: В чалга-жанра няма бъдеще за развитие, там всичко вече е изчерпано и изтъркано! :greenball:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет-не пускай повече такава неугледна лирика тука. Направи си услуга, а и на нас,които повярвай ми не ни е до чалгари като вас.

 

...а гледам , че си регистриран едва вчера..значи- добре дошъл във форума. Но ако това ще ти е идването, то тогаз дваж пъти по- Добре си си отишъл обратно при твоите творчески двойки. :icon_shithappens:

Защо трябва да го пращаме в редиците на "врага"? :greenball: Не е ли по-добре да го спечелиме за каузата ни, която ни е събрала тук в този форум? :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет-не пускай повече такава неугледна лирика тука. Направи си услуга, а и на нас,които повярвай ми не ни е до чалгари като вас.

 

...а гледам , че си регистриран едва вчера..значи- добре дошъл във форума. Но ако това ще ти е идването, то тогаз дваж пъти по- Добре си си отишъл обратно при твоите творчески двойки. :icon_shithappens:

Защо трябва да го пращаме в редиците на "врага"? :greenball: Не е ли по-добре да го спечелиме за каузата ни, която ни е събрала тук в този форум? :ok:

 

Може ли да попитам, каква е каузата ви?

Редактирано от viork
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каузата аз все си я представям, че е да водим градивен диалог, да комуникираме помежду си. По такъв начин, който може да е от полза за всеки, искащ да се занимава с музициране.

 

Исках да кажа две думи относно текстовете. Сигурно има положен труд върху тях и резултатът засега ти допада, но... те не са страхотни. Откровено казано, те не са нищо особено. Относно грешките, вече ти казаха. Ще трябва да поработиш (доста) върху тях.

 

Като всякаква творческа дейност, трябва да вложиш много труд, за да постигнеш добър резултат. Аз лично мога само да приветствам някой, който иска да се развива и да твори. Ако имаш желание - продължавай да пишеш и да представяш творбите си. Няма да е правилно да последваш единия от съветите горе и повече изобщо да не погледнеш насам, защото тук има доста хора, които знаят за какво става въпрос. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря :cheers2: Наистина искам да се развивам в тази област и съм готов да положа колкото е необходимо труд за да стигна ниво, което да задоволи и мен, пък и вас... Благодаря за градивната критика :*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих искал да предложа нещо друго на създателя на темата

 

пиши стиховете си заради самите стихове и чувствата, които искаш да опишеш

 

полагай много труд и се връщай многократно за редактиране

 

а, да и вземи да научиш граматиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сам ли реши, че са 'страхотни' или мама и тати ти казаха, че си много умен?Хубаво е да се надяваш, нали?Дори не си направих труда да дочета докрай 'произведението' ти, при мене чалга парчета не минават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чекай и язе да станем поет.У стилово отношение народната ни музика (чалгата) връти един текст -

Имаш ли паричка,ше ме *ибаш ,чичка/оп,сА

Припев - Не го вадии,нека ме болии..

:)

За автора - ако не си разбрал - в този форум,освен стандартно големия брой младежи,запалени по разновидностите на хеви-метъл вълната има и професионални музиканти,свирещи по цял свят джаз и всякаква Музика.

Обобщено - и двете категории ненавиждат селяндурското явление/поп култура на територията (БГ) наречено чалга.

Така че,не ти е тук мястото,един вид..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^да,бе Монка,ма аз не съм отишъл на купон със селяни с ланци и перхидролените им мастии,няма и да отида,някакси се усещам ,че не ми е там мястото.

А чалгата се вре навсякъде,дори и тук ,некакси спер*оядите си верват ,че правят нещо стойностно ли..

* се чете М :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.