Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде си държите инструментите бря?


Bassko

Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

моите са кротко наредени по фотйойлите,4е никой не сяда там.хола е мойта бърлога:headbang:..и като стормфюрера лавирам между компа,китарите и масата 4е сесията иде ище се 4ете..ща-неща..та така.за стойките - още откакто си купих китарата,от 11 септ'02 :twisted: ,имам две яки проелски стойки,но нещо не знам къде да ги зака4а още :green: :green: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като не знаеш,метни една насам!Ще черпя!   
ае ще помисля по въпроса..:) ..давам в момента в който съм сигурен 4е няма да ги слагам,или от небето ми падне един мулти гитар рак за 10 пар4ета :green: :green: :green:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С.помежду другото някой виждал ли е тук такава стойка за много китари(5-6,мяза на отворен куфар със некви стени и ребра за поставяне на "жиците")?щото аз не съм.и колко пари е,ориентировъ4но,4е като си прибера китарите от френдовете няма да има каде да ги тургам.. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си вземеш 4-5 стойки за стената и да си виснеш инструментите от там. Аз на това бях много навит, нито място заемат нито нищо, обаче се объркаха нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ийй Ассо...

тая тамбуричка жулиш ли я??? Кефиш ли се на тоя тип ИзкуВство :guitar:

Аз съм му як фен също ама не можах да се сдобия с една много яка тамбура преди 4-5 месеца поради финансови причини :(

 

(да го духат бедните) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве,подрънквам на нея от време на време,ама толкоз.Голям фен съм на "туй изкуство",ДА :lol:

 

Не, че нещо сериозно мога да изсвиря на нея, ама като ми тъпо гепвам я,прасквам една чалгия и ...... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.