Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде си държите инструментите бря?


Bassko

Recommended Posts

Взех си двойна стойка за китарки и кухарки ;). Вий таквози нещо имате ли? Ако не, къде си складирате китарките, пианата, тупаните, тромпетите, микрофоните и прочие?

 

 

 

 

 

П.П. Да ми е честита! :):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито, аз ползвам единична. В най-скоро време смятам да кача някой друг бас на стойка на стената, щото се чудя как да ги редя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"C++, Практически самоучител", "Пътят на кинжала" на Робърт Джордън и "Математически анализ" на Георги Кирков вършат също добра работа.

иначе колко кинта трябва да струва едно такова столче?

Редактирано от bULGARIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Тени гордо стои на стола до компютъра... така когато искам се обръщам, сядам на съседния стол и свиря... а когато искам компа, просто се местя на предният стол :ph34r:умен съм деба :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам стойки, но ги използвам само когато свиря някъде (концерти, заведения и т.н.), за да си оставя китарата на сцената. вкъщи не ползвамм, щото от дългото застояване се напрашват струните и тялото и се прецакват, затова или свиря или в калъфа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вкъщи не ползвамм, щото от дългото застояване се напрашват струните и тялото и се прецакват, затова или свиря или в калъфа.

Е, аз си ги избърсвам преди да свиря и то така много много прах не се събира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ако става дума аз преди всяко свирене мажа струните със стринг полиш, а тялото всеки ден го чистя с препарат, ама пак е по-добре по-малко прах да се докосва до грифа, пък и като слагам струни за 30лв и гледам да ги пазя максимално ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ако става дума аз преди всяко свирене мажа струните със стринг полиш, а тялото всеки ден го чистя с препарат, ама пак е по-добре по-малко прах да се докосва до грифа, пък и като слагам струни за 30лв и гледам да ги пазя максимално  ;)

Е! Това за мен е вече прекалено. Ама иначе е добре де.

 

 

 

 

 

 

 

С какви струни си? Щото аз използвам La Bella 820 или 840 (май така бяха другите :cheers: )

 

 

 

 

Ебаси офтопика! ;):cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:

 

 

Съжалявам! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто дърво стои подпряно на кубето! Нямам място дееба, пък и стойка нямам а искам да си зема ама не знам какви пари е! Я обадете нещо ако знаете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.