Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде си държите инструментите бря?


Bassko

Recommended Posts

Аз съм си изрязъл една дъска и съм я хванал с болтове отстрани на гардероба, ама съм окачил само баса Washburn и соло китарата Rocki.

Имам един бас в куфара под леглото и един опрян на колоните.Кухарките и другите китари съм ги опрял на стената щото нема место каде да ги остава.

Синтезаторите са си по стойките като две Вермони са ми една върху друга а ценнияWlmaster ми е на една колона дето служи за стоика щото стоиката просто я нема.Колоните съм си ги редил една върху друга до тавана.Ама маика ми каза че ако донеса още нещо ше ме изгони щото при опита да сложа новото ми кубе откъртих парче от гипса на курниза:D

PCто и ти е там у целиа тоо бардак.

Пултовете сам сложил един до друг на един стар радио грамофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като си ида на Бойчиновци ше снимам и ше дам.Даже моо да се снимам с кокошките и прасето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то един бас може да се държи навсякъде бе !! аз нямам бас ама китарата си я държа на леглото или облегната на стената.и без тва такива стойки са само за live-ове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) за една тояжка винаги ще се намери място, ама аз в нас имам четири баса и една кухарка. По едно време басовете бяха 6 (2 не бяха мои, от един приятел които беше в чужбина), плюс комбо, отделен усилвател и какво ли още не. Не питай, стаята изглеждаше като заложна къща за музикални инструменти :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Аз съм си изрязъл една дъска и съм я хванал с болтове отстрани на гардероба, ама съм окачил само баса Washburn и соло китарата Rocki.

Имам един бас в куфара под леглото и един опрян на колоните.Кухарките и другите китари съм ги опрял на стената щото нема место каде да ги остава.

Синтезаторите са си по стойките като две Вермони са ми една върху друга а ценнияWlmaster ми е на една колона дето служи за стоика щото стоиката просто я нема.Колоните съм си ги редил една върху друга до тавана.Ама маика ми каза че ако донеса още нещо ше ме изгони щото при опита да сложа новото ми кубе откъртих парче от гипса на курниза:beer:

PCто и ти е там у целиа тоо бардак.

Пултовете сам сложил един до друг на един стар радио грамофон.

Интересува ме точен адрес и кога няма никой у вас :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва аз ще ти чукна една среща,докато Ахе рине и изнася,а после че делиме с него :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.