Jump to content
Българският форум за музиканти

Real Guitar 2


sardaesox

Recommended Posts

С няколко клика по патерните и желания ритъм е готов.Направо съм зарибен-ТОВА го издялах за няколко минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това за какво става ,не зависи само от плъгина,бих казал че възможностите му са почти безкрайни по отношение на "хуманизирането" на звука.С дисторшън може би ще се справи REAL STRAT,но не съм се занимавал.Тук ме привлече възможността за изкарване на акустичен саунд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става само за демо-композиране/аранжиране, но не и за готов краен продукт.

 

Чай малко сега, кой си точно ти, че да казваш дали става или не :punk_guitar: Ако знаеш как да смесваш изобщо няма да направиш разлика, кво го нападате човека за всичко... Дразня се, че има разни пичове дето на абсолютно всичко пишат само критики, много ми е интересно да чуя ваши записи, нещо и аз тогава да ви направя един анализ, ...................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още когато не си бил роден, когато през 1987-94г притежавах едно от най-добрите професионални студия в София, оборудвано като космическа ракета, в което са записвали много известни тогавашни музиканти и групи. Въпреки че, сега има нови технологии, за които сме мечтали тогава, разбрал съм че:

1. Тренираното музикално ухо като мойто, много трудно може да се излъже.

2. Няма по-красиво свирене от "талантлива" човешка ръка. Поради това аз се отказах от почти всякакви шмекерии с ефекти, семпли и компютри и свиря само натурално с акустична китара.

П.П. Това не беше критика към автора, а само мое мнение! В подписа ми може да чуеш мои композиции изсвирени от собствената ми ръка преди 22г. и ако искаш ги критикувай.

Не ми се обяснява повече и свирете с ръцете си и техниката не я използвайте от мързел, а умерено и находчиво! :punk_guitar:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...................

Следващият път. в който си завършиш излиянията по начина, по който беше ги завършил - ще почиваш от писане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо да се програмира музика. Лошо е програмистите да се чувстват гении в музиката. Гениите в музиката не са програмисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за развихрилия се нелеп спор около този така добър плъгин.Но от него можем и да се НАУЧИМ да свирим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Още когато не си бил роден, когато през 1987-94г притежавах едно от най-добрите професионални студия в София, оборудвано като космическа ракета, в което са записвали много известни тогавашни музиканти и групи. Въпреки че, сега има нови технологии, за които сме мечтали тогава, разбрал съм че:

1. Тренираното музикално ухо като мойто, много трудно може да се излъже.

2. Няма по-красиво свирене от "талантлива" човешка ръка. Поради това аз се отказах от почти всякакви шмекерии с ефекти, семпли и компютри и свиря само натурално с акустична китара.

П.П. Това не беше критика към автора, а само мое мнение! В подписа ми може да чуеш мои композиции изсвирени от собствената ми ръка преди 22г. и ако искаш ги критикувай.

Не ми се обяснява повече и свирете с ръцете си и техниката не я използвайте от мързел, а умерено и находчиво! :rockon:

 

 

Ммм да. Звучи като преди 22 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 х 22 години е свирено доста рок музика,предполагам и след толкова рецептата ще е същата - добро тоноизвличане,лампови усилватели и прилични инструменти,в целия бял свят записват по Този начин,а да минеме тънко и да Фанеме Господ за шлифера е някакво булгар изобретение,което не бачка :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.