Jump to content
Българският форум за музиканти

Първото ми парче :)


Alexi

Recommended Posts

Добре нарпавено.Имаш отношение към нещата които правиш.Въпрос - какво тончо си искалд а постигнеш като стил ,защото ми прилича малко бас линията и като цяло изразните средства на една група ,която баща ми много харесва.Едни германци - Kraftwerk .Имат едно мега известно парче за тези които са ги слушали де - Autobahn .Мсиля че на места си прилича като стил парчето ти.Защо не пробваш нещо по - съвременно,макара че се усещат и такива елементи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Добре нарпавено.Имаш отношение към нещата които правиш.Въпрос - какво тончо си искалд а постигнеш като стил ,защото ми прилича малко бас линията и като цяло изразните средства на една група ,която баща ми много харесва.Едни германци - Kraftwerk .Имат едно мега известно парче за тези които са ги слушали де - Autobahn .Мсиля че на места си прилича като стил парчето ти.Защо не пробваш нещо по - съвременно,макара че се усещат и такива елементи. :)

 

Като стил не съм целял нищо определено :) исках нещо ново. За германците които спомена мога да кажа, че ги чувам за пръв път от теб :) Попреслушах ги и ми харесват определено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За германците които спомена мога да кажа, че ги чувам за пръв път от теб :) Попреслушах ги и ми харесват определено :)

!

Ай не са прай..С това умря коня. Ако си ги чувал - зуе , ако не - още по-зуе!

А всъщност не дразни парчето бибитка си нормално..

Редактирано от Басурендер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.