Jump to content
Българският форум за музиканти

Dean Vmnt (dave Mustaine Model) в България


Dean VMNT PRO model

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам един въпрос. Къде в България (град, магазин, улица можеби) мога да се сдобия със китарка Dean VMNT. Търсих вече на няколко места, но отговора е: съжеляваме, нямаме дистрибуция на Dean в нашия магазин. Ако ти се занимава, поръчай си от САЩ. Да, ама от САЩ искат да ми одерът кожата с доставка и простотии. Та има ли някой друг, който да е търсил Дийн в България и да е намерил, или можеби да продава 2ра употреба Dean VMNT.

!Важно! Не искам Dean VMNTX, той е евтина имитация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме ли официален представител, струва ми се, че бях виждал някъде (марката, не модела), май в магазина, със забраненото име за този форум, но не съм сигурен дали ги представят официално?

...а може и на друго място да е било...

Редактирано от Свилен Бас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в томан:

евтина и по-скъпа.

 

Както казва John Kramer - make your choice :hooray:

 

Много ти благодаря, но ми се иска да те попитам, каква точно е разликата между 2та модела, че цената на единия да е двойна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност до колкото разбирам, разликата е, че едната е китарата на Мъстейн, а другата е със същия интерфейс, ама с различни адаптери, което е тъпичко. Интерфейса на ендгейм е по вдъхновяващ и за жалост, май ще се спра на нея, щото другата много кинти. Малко ми е трудно да реша, без да мога да дрънна и на 2те, за да преценя. Ще се надявам в Инсбрук да има Томас Магазин, за да мога да реша. Ако някой има мнение по въпроса, коя от 2те е с по-добре в коефициент цена:качество, да пише :]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скъпия вариант на китарата може да е щатско производство

а по-евтиния вариант е най-вероятно корейско и със стокови адаптери на дийн, който хич не са лоши

 

иначе вариант от България да си взаемеш Дийн е през визиартс VisiArts

 

най-добре е да следиш в ибей от някой британски магазин

 

за тези пари, за които би я купил от гореспоменатия Бг магазин, от британско може да си я докараш с куфар, ако не се предлага такъв.

 

Пък и британците като ги попиташ за отстъпка веднага са склонни да преговарят и да намалят, особено ако купуваш китарата и отделно куфара

 

успех няма да се разочароваш от дийн китарките много са джиджени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.