Jump to content
Българският форум за музиканти

Fenix

Най-красивата китара - а сега де?

Recommended Posts

След като спомена JS серията... Джо Сатриани има една JS с огледално тяло! Тя също може да бъде предложена тук... Ако някой намери снимки да постне, заслужава си

След като спомена JS серията... Джо Сатриани има една JS с огледално тяло! Тя също може да бъде предложена тук... Ако някой намери снимки да постне, заслужава си

Веднага

silver_ib1.jpg

A виждали ли сте това

crystal.jpg

Ай стига бе? верно ли ви кефи това?!?!?Уважавам мнението ви , за мен това е малко прекалено така...ъъъъ незнам как да кажа..(няма да го кажа)

10_hs1.jpg

crystal.jpg

Е тва вече ме строши!!!! КЕФИ!!!!

въпреки вси4ко не външния вид на китарата прави добрия музкиант..по скоро е таланта,старанието(т.е. и свиренето) и звука..така 4е за мен по-скоро въпроса е "какви адаптери,ефекти и книжки и филм4ета да си купим"..но нямам то4ен отговор на което и да е от тези :green: :green: :green:

ПС.е,макар 4е един Юновърс 777 бк не отказвам..:cheers:...като вид е нетипи4на,и същевременно стилна..аз си работя по алтернативен вариант..

Е това са китари :cheers:

JEM7VWH-00-05.jpg

JEM7DBK-00-05.jpg

Е не се отучи от тоя jem еееей :killyou:

Warrior%20WXT%20Black(Enlarge).jpg

Да речем... :inlove:

explorer.jpg

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

На бати сладураната :cheers:

Edited by James Hetfield

Ай стига бе? верно ли ви кефи това?!?!?Уважавам мнението ви , за мен това е малко прекалено така...ъъъъ незнам как да кажа..(няма да го кажа)

Лично аз просто не мога да кажа коя китара ми харесва най-много на външен вид! Просто защото във всяка китара намирам нещо което ми харесва и с 1-2 изключения (explorer-a определено е едно от тях, нищо лично James!) всички постнати тук ме "строшават" :cheers::cheers:

И тъй де... На Фниманието на jFog deSperado... Моето следващо предложение, номинация тъй да се каже е:

На Кери Кинг отрочето :P

Мдааа а бе каквото и да си говорим външния вид на китарата е важен. Тук млако ОФФФФ топик:

На вас не ви ли се е случвало да хванете 2 китари и като си импровизирате да усетите че се влияете като настроение от вида на китарата която държите? Аз нампример с предишната черна Ямаха с хъмбъкъри много обичах да бича метъл. Сега с небесносиньото Фендерче ме влече да си свиря най - вече реге и блуз :Р При вас получавало ли се е това.