Jump to content
Българският форум за музиканти

Fenix

Най-красивата китара - а сега де?

Recommended Posts

Има и по-евтини PRS.например Tremonti ,Santana моделите...

Цените са м/у 350 и 600 британски паунда(около 800-1500 лв.) :)

Баси , и това не е особенно евтино,но в сравнение с показаната по-горе(2300 б.п.) са си евтиниика.... :headbang:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Лес Пол - две мнения няма. Ролс Ройсът сред китарите !

Любим модел ми е Gibson Les Paul Custom '61 а като цвят - Firebirst или Black Beauty.

Още една супер секси китара :ph34r: - Framus Camarillo Custom

G0022929_2.jpgcamarillocust.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В ТАЗИ китара съм Флюбен от много време :inlove: :inlove: :inlove: ;):)

Аааааа... да я беше показал по-рано ебаси... :ph34r:

Имам чувството, че тва е единствената наистина яка външно китара тук... но как да е ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аааааа... да я беше показал по-рано ебаси...

Имам чувството, че тва е единствената наистина яка външно китара тук... но как да е

И Фрамуса е перфектен! Не знам защо обаче... Les Paul-овете ми изглеждат малко... old fashioned с тоя сингъл кът! :)

Пък и да не забравяме че външния вид е важен :ph34r: ,но не е всичко за една китара!

Редактирано от Sieger

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за външен вид най-много си ми харесва формата на RG серията (мисля няма смисъл да споменавам марката), а също и на Soloist серията (пак ще пропусна марката :ph34r: ) и разни от този сорт.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те това е животното :ph34r:

Platinum_Pro_Warlock_7.jpg

поздрави и целувки

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера какво им е КРАСИВОТО на Лес Пол модела и другите Гибсън. Супер семпли и обикновени изглеждат. Не говоря за качество. Също и на тия с картинка отгоре? Какво им е толкова красиво на самите китари? Бях си харесал в един магазин Squier Showmaster, онзи с белите "пламъци". Много е зарибяващ, а по нета впечатление ми направиха моделите Ibanez ала Vai, където е с ръкохватка :unsure: Всички сте се сетили предполагам, затова снимки няма да прилагам и весели празници ви пожелавам :blink::lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, да. друго си е китарата да мяза на пушка. бе то малко циганска работа, черепчета и огънчета - кич. от друга страна, някои хора обичат да се кичосват с разни вериги, фанелки с черепчета и тн. все пак това е част от шоута - да мязаш на клоун.

някои хора, явно, не могът да оценят нещо стилно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-красивата китара, която съм виждал на живо, беше един лъскав черен Ибанез Saber (S series), не знам дали ги правят още. Страшна... :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аааааа... да я беше показал по-рано ебаси...

Имам чувството, че тва е единствената наистина яка външно китара тук... но как да е

И Фрамуса е перфектен! Не знам защо обаче... Les Paul-овете ми изглеждат малко... old fashioned с тоя сингъл кът! :blink:

Пък и да не забравяме че външния вид е важен :blink: ,но не е всичко за една китара!

А де... Кви са тез думички?

single cut old fashioned (след 1 седмица на Снежанка ще й хрумне, че трябва да махне всички чуждици от форума и ще ти такова постовете хахаха) :lol:

Само обясни какво е Framus да го еба. Вероятно е името на китарата или мацето, но как да е :unsure:

(имаш ебаси якия подпис обаче) :blink:

RE!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А де... Кви са тез думички?

single cut old fashioned (след 1 седмица на Снежанка ще й хрумне, че трябва да махне всички чуждици от форума и ще ти такова постовете хахаха)

Само обясни какво е Framus да го еба. Вероятно е името на китарата или мацето, но как да е

(имаш ебаси якия подпис обаче)

RE!!!

Дамм... Съжалявам само за old-fashioned! Ама сингъл кът незнам на български как е.

Фрамус-а го виж от поста на Angermeans!

@YtseJam Saber! Определено! Има една двугрифка - сабер ама не я намерих в нета... :unsure:

Ibanez Sabre 7 String

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се тук става въпрос за изобразително изкуство,аз не бих свирил на такова нещо :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.