Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

Има и по-евтини PRS.например Tremonti ,Santana моделите...

Цените са м/у 350 и 600 британски паунда(около 800-1500 лв.) :)

Баси , и това не е особенно евтино,но в сравнение с показаната по-горе(2300 б.п.) са си евтиниика.... :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За Лес Пол - две мнения няма. Ролс Ройсът сред китарите !

Любим модел ми е Gibson Les Paul Custom '61 а като цвят - Firebirst или Black Beauty.

 

Още една супер секси китара :ph34r: - Framus Camarillo Custom

G0022929_2.jpgcamarillocust.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ТАЗИ китара съм Флюбен от много време :inlove: :inlove: :inlove: ;):)

Аааааа... да я беше показал по-рано ебаси... :ph34r:

Имам чувството, че тва е единствената наистина яка външно китара тук... но как да е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа... да я беше показал по-рано ебаси...

Имам чувството, че тва е единствената наистина яка външно китара тук... но как да е

 

И Фрамуса е перфектен! Не знам защо обаче... Les Paul-овете ми изглеждат малко... old fashioned с тоя сингъл кът! :)

 

Пък и да не забравяме че външния вид е важен :ph34r: ,но не е всичко за една китара!

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за външен вид най-много си ми харесва формата на RG серията (мисля няма смисъл да споменавам марката), а също и на Soloist серията (пак ще пропусна марката :ph34r: ) и разни от този сорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера какво им е КРАСИВОТО на Лес Пол модела и другите Гибсън. Супер семпли и обикновени изглеждат. Не говоря за качество. Също и на тия с картинка отгоре? Какво им е толкова красиво на самите китари? Бях си харесал в един магазин Squier Showmaster, онзи с белите "пламъци". Много е зарибяващ, а по нета впечатление ми направиха моделите Ibanez ала Vai, където е с ръкохватка :unsure: Всички сте се сетили предполагам, затова снимки няма да прилагам и весели празници ви пожелавам :blink::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, да. друго си е китарата да мяза на пушка. бе то малко циганска работа, черепчета и огънчета - кич. от друга страна, някои хора обичат да се кичосват с разни вериги, фанелки с черепчета и тн. все пак това е част от шоута - да мязаш на клоун.

някои хора, явно, не могът да оценят нещо стилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-красивата китара, която съм виждал на живо, беше един лъскав черен Ибанез Saber (S series), не знам дали ги правят още. Страшна... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа... да я беше показал по-рано ебаси...

Имам чувството, че тва е единствената наистина яка външно китара тук... но как да е

 

И Фрамуса е перфектен! Не знам защо обаче... Les Paul-овете ми изглеждат малко... old fashioned с тоя сингъл кът! :blink:

 

Пък и да не забравяме че външния вид е важен :blink: ,но не е всичко за една китара!

А де... Кви са тез думички?

single cut old fashioned (след 1 седмица на Снежанка ще й хрумне, че трябва да махне всички чуждици от форума и ще ти такова постовете хахаха) :lol:

 

Само обясни какво е Framus да го еба. Вероятно е името на китарата или мацето, но как да е :unsure:

(имаш ебаси якия подпис обаче) :blink:

 

RE!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А де... Кви са тез думички?

single cut old fashioned (след 1 седмица на Снежанка ще й хрумне, че трябва да махне всички чуждици от форума и ще ти такова постовете хахаха)

 

Само обясни какво е Framus да го еба. Вероятно е името на китарата или мацето, но как да е

(имаш ебаси якия подпис обаче)

 

RE!!!

 

Дамм... Съжалявам само за old-fashioned! Ама сингъл кът незнам на български как е.

Фрамус-а го виж от поста на Angermeans!

 

@YtseJam Saber! Определено! Има една двугрифка - сабер ама не я намерих в нета... :unsure:

 

Ibanez Sabre 7 String

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.