Jump to content
Българският форум за музиканти

Една проба в стил Канарите


Maestroto

Recommended Posts

Здравейте!Тия дни с колегата си нямахме работа и от няма и къде седнахме в къщи да драснем нещо.В общи линии това е проба и не съм се занимавал с по-задълбочено миксиране.Просто седнахме и записахме няколко малки темички.Да внеса малко яснота относно записа.Кларинета естествено е натурален,акордеона е от Yamaha PSR 9000,кавалчето е семпъл просвирен отново с Ямахата.Барабаните са Addictive Drums,а баса и китарката са от HALion.

Търпя градивна критика така,че-моля! :)

 

http://www.vbox7.com/play:c83187e4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Отговорено (Редактирано)

Аз само искам да попитам едно. Не знам дали колегата ти кларинетист е регистриран във форума, но съм сигурна, че има регистрирани "духачи".

Интересно ми е защо за тази една година, през която съм във форума не съм чула никой от кларинетистите/саксофонистите/тромпетистите/флейтистите ... да се включи в джема. Наистина ми е интересно: не им харесват други стилове ли, притесняват се, че не знаят какво да свирят ли или просто не им се занимава?

Не че това, което си пуснал не ми харесва, но на мен примерно би ми било страшно интересно да има по-голямо разнообразие на инструменти (и въобще повече музиканти) в джема, така че ако Ванката е "от тука", предай му да се включва и в джема green_angel.gif.

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много 'арно сте обадили! евала

питането ми е само таз темичката дето влиза на 0:34 от къде беше!? че ся нема мога да заспя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.