Jump to content
Българският форум за музиканти

Имидж


KingdomX

Recommended Posts

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имиджа за мен не е толкоз важен. т.нар. "Feeling" по скоро. Начина по който чувстваш всяка песен. Това мисля че грабва вниманието повече

Дефинирай "Feeling",

ако обичаш :cheers:

 

Или да кажем присъствието на сцената и умението да поведеш,най-общо казано ,публиката :(:):)

Редактирано от Sad But True
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора които пеят с някаква чувственост в песента - както Елвис или Майкъл Джексън например - изразяваш чувства към текста и всяка нота. Мисля че тва е добър начин да грабнеш публика. това имам предвид под Feeling.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имиджа за мен не е толкоз важен. т

значи искаш да ми кажеш че като си на сцена не си нещо повече от публиката ти...или просто не искаш да им го покажеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:happy::headbang: абе важното е да си метал да да се наливаш яко и да пикаш из градинките.пак имиджа не е толкова важен :happy::greenball::D:headbang:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах какво общо имат поливането на градинките с метълщината и те двете от своя страна - със сценичния имидж...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink:;) абе важното е да си метал да да се наливаш яко и да пикаш из градинките.пак имиджа не е толкова важен ;):D:D:blink:

Датс райт. Само повръщането не е позволено. Металите драйфат само на уейв концерт ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CorvusCorax не бе тва е един маитап.не се засягаи моляте щото ще се депресирам не сам изкал да обидя никого.просто тва е една тапотия която се носеше от една бабка вьв плд.ок :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Металите драйфат само на уейв концерт :headbang:  :cheers:

Тука се чувствам лично засегнат :metalist:

не говорише ли на RockoBG че си засегнат че не са те разбрали и стана мам* си трака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

аз пък вече сам със нов имидж:къси шорти/бели/със черни лентички и цвички със бяла блузка и червена връзка.мдаааааааааа :)

а ся да ви е гадно.няма ли нови теми бе бахти.маи тази се изчерпа а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.