Jump to content
Българският форум за музиканти

Имидж


KingdomX

Recommended Posts

Имиджът наистина стана много важен, откакто шоу-бизнесът даде възможност на повърхностни хора да говорят на висок глас. Още повече, да отправят ПОСЛАНИЯ, като най-вече си ги мерят с някого. Едната била с най-големите цици, другата - с най-бухналите къдрици, трети бил най-предизвикателно надупен и т.н. Човешката суета не само че няма граници, ами вече е издигната в култ.

 

Аз не роптая срещу това... просто е хубаво всеки да осъзнае този факт - и да се възползва от него. Като им е толкова важно да имаш сценичен имидж - ще го имаш доколкото ти стигат въображението и меракът. Така или иначе зависи от теб - също както и музиката ти (или каквото там изпълняваш пред публика).

 

ПП. Никога не бих си простила да стана като самозабравилата се Мастилница и с цялото си присъствие да възпявам само чудото Тае-Бо, сякаш съм фитнес-инструктор, а не занимаващ се с музика човек (авторска при това).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имиджът наистина стана много важен, откакто шоу-бизнесът даде възможност на повърхностни хора да говорят на висок глас. Още повече, да отправят ПОСЛАНИЯ, като най-вече си ги мерят с някого. Едната била с най-големите цици, другата - с най-бухналите къдрици, трети бил най-предизвикателно надупен и т.н. Човешката суета не само че няма граници, ами вече е издигната в култ.

 

Аз не роптая срещу това... просто е хубаво всеки да осъзнае този факт - и да се възползва от него. Като им е толкова важно да имаш сценичен имидж - ще го имаш доколкото ти стигат въображението и меракът. Така или иначе зависи от теб - също както и музиката ти (или каквото там изпълняваш пред публика).

 

ПП. Никога не бих си простила да стана като самозабравилата се Мастилница и с цялото си присъствие да възпявам само чудото Тае-Бо, сякаш съм фитнес-инструктор, а не занимаващ се с музика човек (авторска при това).

Във всеки случай никой няма да е във възторг, ако срещне този, когото мисли за “Голяма Работа” , да се е наредил на някаква гадна опашка като всички останали, или лакомо да ръфа гадната си баничка на ъгъла до сладкарницата. Илюзията за Нещо Повече изчезва, заедно с която ти си отписан завинаги от тази категория.

 

:happy::blink::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки случай никой няма да е във възторг, ако срещне този, когото мисли за “Голяма Работа” , да се е наредил на някаква гадна опашка като всички останали, или лакомо да ръфа гадната си баничка на ъгъла до сладкарницата. Илюзията за Нещо Повече изчезва, заедно с която ти си отписан завинаги от тази категория.

 

:):):blink:

това за баничката е готино... ;);)

 

Ок де според вас групата не трябва ли да се отличава поне малко от тълпата...все пак физиономии се набиват...имена се научават...пък нека пак да си ръфаме баничката и да чакаме на опашка няма нищо лошо...аз даже бих се изкефил на такъв човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм... май както каза някой, истината и според мен е по средата:P И както каза някой друг, зависи от стила на групата (изпълнителя), мястото, поводът, ако щеш.... :think:

Например, страаашно ме кефи идеята за стилна рокля с тънки презрамки и обувки с височък ток... небрежно облегната на роял... украсен с малки свещи.... въъъъв пиано-бар! :godbless:

Кефи ме също секси (не пошло) облекло, съставено от иначе ежедневни дрехи, като някой по-шантав модел панталон, джинси, пола, блуза или някоя висяща джунджурия по врата, ръцете, краката - нещо с което не бих отишла за баничка, но бих отишла на някой по-завързан купон.... но не и на фирмено парти, де! А, да не забравяме необходимото и достатъчно количество грим и стилизанти за коса (това даже напоследък не само за жените ;) )!

От една страна - да, групата наистина трябва леееекинко да прави впечатление, да бъде интересна, да личи, че не е там случайно, че се радва, че приема участието като едно по-голямо или по-малко събитие. :rolleyes: От друга - не трябва да изглежда чак пък все едно се взимат насериозно като големите звезди.... :happy:

 

Офффффф.... знам ли.... ако ви кажа колко време се чудя какво да облека преди участие! :P:D:D:D:P:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки случай никой няма да е във възторг, ако срещне този, когото мисли за “Голяма Работа” , да се е наредил на някаква гадна опашка като всички останали, или лакомо да ръфа гадната си баничка на ъгъла до сладкарницата. Илюзията за Нещо Повече изчезва, заедно с която ти си отписан завинаги от тази категория.

 

:ph34r:  :ph34r:  :unsure:

това за баничката е готино... :D:D

 

Ок де според вас групата не трябва ли да се отличава поне малко от тълпата...все пак физиономии се набиват...имена се научават...пък нека пак да си ръфаме баничката и да чакаме на опашка няма нищо лошо...аз даже бих се изкефил на такъв човек

Ти - да, но лапето, дето ще си купи "продукта" му, без накисване, - не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KingdomX ти имашли такьв.става вапрос за имиджа? :angry::huh::huh::huh:

не но се интересувам от мненията на другите за да си създам такъв какъвто би се харесал на хората и такъв на които няма да ми се смеят и да си казват"виж го тоя лети някъде в облаците" :huh::huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффффф.... знам ли.... ако ви кажа колко време се чудя какво да облека преди участие! :huh::huh::D:D:D:D:D

не се чуди :D:D колкото по малко дрехи толкова по добре... :D:D:D:D па може и без тях :angry::huh::huh::huh: (всичко е в рамките на шегата да не земите ся да се заяждате с мен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли каква е разликата между българския и английския джентълмен?

Че английският джентълмен е бръснат до синьо и само леко пийнал, докато българският джентълмен е напит до посиняване и само леко бръснат.

 

Моят имидж е на български джентълмен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха така си е.но се пак може и без дрехи:

я елата пиленца при баткооооооо :ph34r:  :)  :D  :D  :D

Тоя сектор го е уплътнил Азис

 

:D

Май не го е уплътнил. Леко дрънка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха така си е.но се пак може и без дрехи:

я елата пиленца при баткооооооо :D  :D  :D  :D  :D

Тоя сектор го е уплътнил Азис

 

:ph34r:

Май не го е уплътнил. Леко дрънка.

От тия мазни огромни задни части и пролука не е останала...

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.