Jump to content
Българският форум за музиканти

Имидж


KingdomX

Recommended Posts

какъв според вас трябва да бъде имиджа на една група...има ли смисъм сценичното поведение да е подкрепено от съответните аксесоари дрехи и т.н....

абе общо взето трябва ли групата да има имидж или просто да излизаме по сцените както си ходим по улиците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

както винаги - истината е в средата

понякога е добре да се позира малко :D ама все пак не трябва да се дистанцира от публиката групата

или пък обратното - да си излезеш на сцената едва ли не по боксерки и пантофи... айде де все пак си отишъл да забавляваш публиката

 

говоря хипотетично :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имиджа най-вече зависи от музиката, която правиш. Но ако имаш изкуствен, наложен от някого другиго или от модата имидж, винаги си личи. Така че, малко или много, най-добре е да бъдеш себе си. И все пак, това е свързано с музиката, която харесваш, или респективно-правиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж сега... ако "сцената" представлява 2 колони и една маса с пулта и усилвателите, разпънати насред някой площад и се свири в 3.30 следобед, не мисля, че може да се говори за каквото и да е поведение, камоли сценично :D

 

Респективно- сериозна сцена с осветление, ефекти, надъхана публика и т.н. освен добро музикално изпълнение изисква както подобаващ(според стила) външен вид, така и поведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми се струва много романтична идеята някой да се качи на сецената с лачени обувки, прилепнала черна блузка с къс ръкав и кожено яке върху нея и да забие яко блек. Аз лично излизам на сцена така, както ходя по улицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ходя по улицата така, както излизам на сцената :D

а как излизаш на сцената :D:D

 

 

маи да си естествен изглежда наи добре(спрямо това което сте написали)Но като че ли това е добре за по алтернативни групи.

 

и все пак как би било по добре-групата да излезе с кецове и азцузи или да е в кожени дрехи(говорим за Хеви)

 

 

малко ми е риторичен въпроса ама ме ме е жал да си похабя труда

 

 

:D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как излизаш на сцената ;):D

Повечето пъти няма значение с какви дрехи излизам на сцената, по-важно е по какъв начин слизам от сцената :( (За справка - разгледай темата за сценичните гафове, срам мъ йе пак да си казвам).

А иначе подписът ти рулира!!! И аз съм фен хахаххаха :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имиджа според мен е много важен и трябва да се обръща повече внимание на него. Още повече, че в днешни дни е доста по- важна визията от близкото минало! Не трябва да се прекалява естествено и трябва да е стиларски (според стила де...), трябва много добре да бъде подбран всеки детайл- от дрехи, поведение и т.н. (...освен ако не става въпрос за поредната пияна метълска проява- не слагам под общ знаменател ПОДЧЕРТАВАМ!) Бил съм свидетел на доста изцепки от такова естество- банда приличаща повече на продавачи на краставици от женския пазар, отколкото на ударна рок банда да кажем! Просто трябва хората повече да се замислят за тези неща, защото визията и поведението не са определяща, но са ГОЛЕМИ фактори, които допринасят за доброто представяне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.