Jump to content
Българският форум за музиканти

Tribute To Ronie James Dio - 'Heaven And Hell'


mengel

Recommended Posts

Наистина се запалих, но ми остана време само за това...

А пък това е едно изпълнение на живо отпреди 10-тина години! :greenangel:

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... винаги ми е било любопитно това което пускаш , този път не е изключение ..... добре сте се справили .... вокалиста на първото ми мяза на Ръчо ... предполагам че е той ... от търновския му период преди да замине за Англия ... освен ако не греша де ... ама много мяза шъ знаиш :hysterical: .. жив и здрав бъди . Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вокалиста на първото ми мяза на Ръчо ...

 

Благодаря Цеко!... Да, на концертния вариант е Ръчо! Аз даже му писах сега да направим цялото парче за трибюта, та да видим....!

 

Demon_A_Go-Go, групата отдавна я няма, макар че не пропускаме когато се видим да джемем на воля в клуб "Мелон" в Търново!

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , къде е този Ръчо ? Не знам от кога не съм го виждал . Той започна да пее с нас когато беше 8 клас . В културния дом на Левезето . Ръчо - вокал , Весо пърпала - клавир / някъде из Германия е / Венци консула - барабани , Огнян Зашев - бас и моя милост .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръчо се е установил трайно в Анлия, от доста време, заедно със семейството си! И аз като участник в банда, с 4-годишна история с него, изпитвам носталгия по неговия глас. Сори за отклоняването от темата.

Mengel, страхотни изпълнения, аз все още го свиря с бандата това парче! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Евала Mengel, много яко и концертния вариант и симфоничния ,където аранжимента и изпълнението за супер яки. :) скоро да го довършите и да го чуем цялото.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.