Jump to content
Българският форум за музиканти

Една такава песен


Recommended Posts

От дни я гледам тази тема и все я прескачах ( виках си на ума, поредното авторско парче във форума ) :)

 

Ама като го чух.... Леле мале :surprise::surprise: :surprise: . вокалите са направо нереални, аранжимента е супер

 

оставо му един мастеринг на същото ниво и лудницата ще стане пълна :godbless::):cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Уникална работа, досега не бях чувал таквиз вокали в България човек :offtopic-001: не съм те гледал в мюзик айдъл ама ако си отпаднал, значи тоя шибан народ нищо не разбира от музика/то си е така /. А с китариста явно имате невероятна симбиоза , продължавайте да работите заедно и всичко ще си дойде на мястото. Упсехи!

Благодаря ти за "Уникална работа" и невероятна симбиоза"...Продължаваме пък да видим как ще се получат другите песни...Поздрави!:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: :godbless: :godbless:

 

А бе, хора, какво правите!!???? Това е върховна композиция и изпълнение!!!!!!!!!! :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

 

Мале, не мога да повярвам, че това се случва в България!!!

 

Евала за китарите, а за вокалите - няма какво да кажа, освен, че може би трябва да се скрия в миша дупка с моите фалцети. Невероятен талант имаш, колега!

 

Структурата и звукът на бековете много ми напомнят на ELO, но Джеф Лин ряпа да яде!

 

Продължавайте все така да ни изумявате и много успех на поректа пожелавам! :happy:

 

 

 

пп

 

Въртя си я няколко пъти тая песен, и не мога да й се наслушам. НЕВЕРОЯТНИ СТЕ!

Благодаря ти! Много ме зарадва твоя коментар! Направо не мога да повярвам, че става въпрос за нас...Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано се притеснявам дали ще успея да "удържа" този проект, защото останалите песни са още по амбициозни...Тази песен първоначално ни се стори най-лесна.

 

Парчето ви носи Атмосфера, а това е достатъчна причина да продължавате.Да не говорим, за чудесното ви изпълнение.

 

За останалите ви идеи, не знам какво разбираш под "по-амбициозни", но се надявам да продължите да бъдете рок ориентирани, и да продължавате да търсите "сложното" звучене в аранжимента, а не в претенциозни сложни рифове.

 

Е, аз така разбирам тази музика, вие най-добре си знаете.

 

Успех! :thumbs_up:

Благодаря!:-) Няма да има претенциозни сложни рифове...Просто тази музика не ми звучи така...Имах пред вид реализирането на записа... сухи технически неща... В другите песни има повече вокали, китари и синт и ще видим какво ще излезе с това с което разполагаме... Иначе стила е същия, като тази песен.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни!!! :thumbs_up:

 

Всички коментари по-нагоре го доказват. Аз такова чудо "мейд ин Бългерия" не бях чувал, уникално добро парче - и като звучене, и като композиция, и като хармонии, и като изсвирване! Професионално отвсякъде! Да не говорим, че пичовете го правят някак си между другото - имам честта да съм колега (и приятел) с китариста и да ви кажа е страшен тонрежисьор, той всъщност си е аудио-инженер! Един от най-добрите. И ето между бачкането и ходенето по нощни барове какво страшно парче извадиха! :godbless: Имам привилегията да съм слушал 4-5 от другите парчета записани от някоя репетиция и трябва да ви кажа, че следващите ще са още по-размазващи! Това е толкова грандомански проект, че ако го осъществят докрай просто ще бъде едно от най-добрите неща издавани в БГ въобще в историята! Чак си мисля, че не съм на нивото изобщо да коментирам.

 

ПОКЛОН!!! :thumbs_up:

:-) Благодаря ти за милите думи за мен!!!Ама как няма да коментираш?!?Аз нали за това ти пускам проектите!?!Няма на кой да рзчитаме за обективно мнение,освен на добри приятели и добри музиканти като теб.:-)Разчитаме на вас да ни поизправите, когато грешим. Поздрави! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница! Стилът хич не ми е любим, но цепите мрака. Браво, че сте се намерили. Продължавайте така и дано ви сполети още някой съмишленик в бъдеще.

Благодаря! Дано...

 

От дни я гледам тази тема и все я прескачах ( виках си на ума, поредното авторско парче във форума ) :happy:

 

Ама като го чух.... Леле мале :godbless::godbless: :godbless: . вокалите са направо нереални, аранжимента е супер

 

оставо му един мастеринг на същото ниво и лудницата ще стане пълна :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

Благодаря! Радвам се, че ти е харесало!:-)Иначе за мастеринга ще мислим след като му запишем и живи барабани...Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж благодаря на всички. И пак повтарям - най-голяма заслуга за този запис има колегата Александър Стефанов (alrock) - един гениялен китарист и тон-инженер, и страхотен приятел. Този човек направи от нищо-нещо с това парче. Радвам се, че продължава да ми уидисва на акъла вече почти 2 години. Заедно създаваме нещо, което може и да остане и след нас. А за Мюзик Айдъл и моето участие в третия сезон мога само да кажа - хората си имаха категорично-ясна причина да ме изгонят - просто не съм един от тези хора, които ще седнат да имитират изпълнителя, на когото правят кавър, освен това визията ми не отговаря на техните изисквания... Всъщност не отговаря на ничии изисквания, следователно музиката, която създавам е затворен свят, с тотално некомерсиялна насоченост, това са просто реални истории, разказани чрез стихове, ноти и бленди. Всяка песен (скоро ще качим и още парчета) е посветена на някого или нещо и всичките са свързани помежду си. Извинявам се за дългото словоизлиание и още веднъж благодаря на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.