Jump to content
Българският форум за музиканти

Искате ли репетиционна в Обеля ?


Recommended Posts

Колеги , обособихме си място за репетиции в Обеля - та се чудим има ли музиканти, на които ще им е бъде удобно да репетират при нас. С други думи мислим да направим репетиционна та за това исках да знам дали някой ще му бъде удобно от Вас да идва при нас за рептиции.Така или иначе ще си го обезшумяваме защо да не осигурим и място за репетиции и за други - срещу скромен наем естествено. :rulez: И така има ли музиканти - обадете се как ви се струва идеята ? Помещението се намира в центъра на Обеля при църквата около 10 мин. пеша от спирката на метрото - така че и на хора от по-далеч би им било удобно...

За сега не е готово така че мисля че 5 лв./час би било ок. - има всичко необходимо за сносни репетиции. Барабани, чинели,кардан, централно и пулт

Редактирано от Sandro
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Виждам старата тема, но може ли малко подробности за помещението??? може тука или на skype: rockstarr_wifi

може и да се видим направо за по бира, аз съм до Т-Маркет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.